כיסוי ראש בשבילי

מאמר זה פורסם ע"י elichairubin, בקטגוריה מוצרים, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +

אחרי החתונה שלי הייתי צריכה לדאוג להרבה מאוד דברים, כי אחרי החתונה כל החיים שלי השתנו. פתאום עברתי לגור עם בעלי, ופתאום הייתי לאישה נשואה שיש לה בית שהיא צריכה לדאוג לו וטפח אותו. כל השינויים האלה היו גם פנימיים וגם חיצוניים, כי גם מבחינה המסורת ומה שמקובל, הייתי צריכה להתחיל לצאת מהבית עם כיסוי ראש. האמת היא שלפני שהתחתנתי, ועוד לפני שהיה לי חתן מיועד, כל הזמן הייתי מסתכלת על נשים אחרות שהלכו עם כיסוי ראש, והייתי חושבת לעצמי שכיסוי ראש הוא ממש דבר נפלא. כיסוי הראש מוסיף מאוד להופעה של האישה, ולכן מאוד התרגשתי מהעובדה שגם אני הייתי צריכה להתחיל לארגן לעצמי כל מיני כיסויי ראש אחרי החתונה.

איפה כדאי לי לקנות כיסוי ראש

לימים הראשונים של אחרי החתונה היה לי כיסוי ראש שקיבלתי במתנה מחברות שלי, אבל מהר מאוד רציתי להגדיל את המלאי ולמצוא לעצמי כיסויי ראש שאני אוהבת. לא לגמרי ידעתי איפה קונים את כיסויי הראש, ולכן נכנסתי לכל מיני אתרי אינטרנט שמדברים על הנושא. גיליתי שיש גם חנויות רגילות שבהן ניתן לקנות את כיסויי הראש, אך יש גם מעצבות פרטיות שיכולות להכין סוגים רבים של כיסויי ראש שונים. הדבר הראשון שעשיתי היה ללכת לאחת החנויות שעליה קראתי דברים טובים, ושם רכשתי לעצמי יותר מכיסוי ראש אחד. מאוד אהבתי את הצורה שלהם ואת הדוגמאות, וכמו כן, המחיר היה נראה לי מאוד הגיוני. יחד עם זאת, כבר כחזרתי הביתה החלטתי שאני רוצה לקנות לעצמי גם כיסוי ראש מיוחד, ולכן החלטתי לגשת אל אחת מהמעצבות שראיתי את אתר האינטרנט שלה.

עיצוב אישי

בסטודיו של המעצבת שבחרתי ללכת אליה ראיתי שיש המון אפשרויות של כיסויי ראש, וכמו כן, ראיתי שאצלה אפשר להזמין את כיסוי הראש בעיצוב אישי. העיצוב האישי יכול לכלול גם את הגודל, גם את הצבעים וגם את הדוגמאות של כיסוי הראש, כך שזה היה גילוי נפלא. החלטתי שזה בכלל לא מעניין אותי כמה זה עולה, כי אני הרי מתחתנת רק פעם אחת בחיים, ומותר לי לחגוג את האירוע עם מתנה קטנה לעצמי. הזמנתי לי כיסוי ראש מאוד יפה, והוא בכלל לא עלה הרבה כמו שחששתי, כך שיצאתי מאוד מרוצה. כיסוי הראש שקניתי אצל המעצבת הוא כיסוי הראש המועדף עלי מתוך כל הכיסויים שיש לי, והוא מאוד יפה.