מיטת טיפולים מעץ

מאמר זה פורסם ע"י elichairubin, בקטגוריה מוצרים, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +כל מטפל יודע שעל מנת שהטיפולים שלו יהיו מוצלחים ונוחים הן למטופלים ולהן לו, הוא מוכרח לרכוש מיטת טיפולים איכותית. אחת המיטות הטיפולים המוצלחות ביותר שניתן למצוא כיום היא מיטת טיפולים מעץ.

מיטת טיפולים מעץ


ניתן למצוא כיום סוגים שונים של מיטות טיפולים. אז אילו סוגי מיטת טיפולים שעשויה מעץ ניתן למצוא? ובכן, ניתן למצוא מיטת טיפולים שהינה מעץ מגרסת TILT. מיטת טיפולים שהינה מעץ זו נחשבת למקצועית ומצליחה לשלב ביצועים נהדרים, קלה, יפה ועמידה גם בתנאי עבודה קשים יותר. דגם זה כולל גב מתכוונן אשר מאפשר להעביר את המטופל ממצב של שכיבה למצב של ישיבה.


מיטת טיפולים מעץ נוספת שנחשבת איכותית היא מיטת NEW SPIRIT והיא נחשבת כמיטת טיפולים מעץ המתקפלת הכי טובה שניתן למצוא כיום. מדובר על מיטה נוחה, מאסיבית ובנויה לתלפיות. מפאת חוזה של המיטה ויציבותה היא משמשת את בכירי המטפלים בכל רחבי הארץ.


מיטת טיפולים שעשויה מעץ דגם INFINTY. מיטה נוחה מאוד, חזקה, יציבה ולא פחות חשוב מכך - יפה. למיטה זו עיצוב חדיש והיא בעלת צורה צרה במרכז ורחבה יותר באזור הקצוות עם פינות מעוגלות. מדובר על עיצוב חדשני והוא מותאם לצורת גוף האדם. המיטה מסוגלת לשאת מטופל עד משקל של 270 ק'ג.

מיטת טיפולים מיוחדת מעץ


אז מה זה אומר בעצם מיטת טיפולים מיוחדת מעץ? ובכן, מדובר על מיטות למצבים מיוחדים, כמו למשל: מיטת טיפולים לנשים בהריון. מיטה זו היא מדגם SPIRIT והיא בעלת חור מיוחד לאישה בהריון באזור הבטן. מדובר על מיטה שתוכננה עבור נשים בהריון שייהנו מנוחות לצד בטיחות. המיטה היא בעלת כפתורים כפולים באזור הרגליים בכדי ליצור יציבות אבסולוטית בלחץ או במצב של תנודות חדשות. רגלי המיטה עשויות מעץ מייפל קנדי חזק. המיטה מסוגלת לשאת כ- 300 ק'ג.


מיטת טיפול NEW FELDENKRIES מדובר על מיטת טיפול מיוחדת למטפלים בשיטת פלנדקרייז אך עם זאת מיטה זו עדיין יכולה לשמש כמיטה רגילה בעלת מזרון קשיח במיוחד. מסגרת המיטה הינה יציבה, מסיבית ורחבה מהרגיל. המזרון הוא קשה במיוחד בעובי של כארבעה ס'מ ויורדת לגובה מאוד נמוך. זוהי ללא שום צל של ספק המיטה הטובה ביותר לטיפול בשיטת פלנדקרייז. המיטה בעלת נוקשות מבנית מקסימלית, שקטה ויציבה.


מומלץ לערוך סקר שוק טרם רוכשים מיטות טיפולים שעשויות מעץ על מנת למצוא מיטה איכותית, מקצועית ושקטה שתצליח להחזיק זמן רב. מומלץ מאוד לבקש המלצות מחברים, מכרים או בני משפחה ובהעדר המלצות תמיד ניתנת האפשרות להיכנס אל רשת האינטרנט ולבקש מגולשים המלצות (או הזהרות) אודות מיטות טיפולים מעץ שנחשבות איכותיות והוגנות מבחינת המחיר.