אירוע מוצלח

מאמר זה פורסם ע"י yorkto, בקטגוריה אטרקציות ואירועים, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +

בכדי ליצור אירוע מוצלח יש להקפיד על מספר פרמטרים שבזכותם האירוע שלכם יהיה טוב ואיכותי, אז בטח עכשיו הינכם שואלים מהם הפרמטרים?

ובכן הפרמטרים הם:

עיצוב האירוע, המוסיקה, האוכל והאלכוהול! ארבעת פרמטרים אלו הם הסוד לכל אירוע, בין אם זה בר מצווה, חתונה או סתם אירוע בחצר, ברגע שפרמטרים אלו יבחרו בקפידה ויהיו טובים כל האירוע יקבל תפישה שונה מצד האורחים

עיצוב האירוע- זהו לעיתים הפרמטר שהכי נוטים לזלזל בו אך דווקא השפעתו היא אולי הגדולה ביותר! וזאת מכיוון והמוח האנושי רגיל להעריך ולתת ציונים על סמך ההתרשמות הראשונית שמתבצעת כמובן על ידי הראייה, מחקרים מראים כי ההתרשמות הראשונית שכל אדם ואדם מסיק, מתקבלת בדרך כלל עד כ7 שניות, בזמן זה יספיק האורח שלכם לראות את חזות גן הארועים בלבד ועוד לא יספיק לטעום את האוכל, לשתות אלכוהול או לשמוע את המוסיקה ולכן חשוב מאד להשקיע בעיצוב נכון,יפה וסגנוני שישיאיר אצל האורחים רושם טוב!

המוסיקה- לתקליטן תפקיד חשוב מאד בהצלחת הערב ואם הוא יקלע על רצף מוסיקלי נכון שיתאים לקהל, אז אנשים רבים יקומו וירקדו.

אוכל- חברת הקייטרינג שתזמינו תהיה הנושא לשיחה של כל האורחים, אם האוכל יהיה לא טעים אתם תיזכרו למשך שנים רבות כאלו שבאירוע שלהם האוכל היה מגעיל ואם האוכל יהיה טוב אז אנשים פשוט יהנו

אלכוהול- רמת האלכוהול שתמזג בחתונה שלכם תשפיע על כמות השתייה של האנשים וכמה שהאיכות תהיה גבוה יותר כך גם אנשים ישתו יותר ויהנו יותר!