התקנת שערים חשמליים בקריות

מאמר זה פורסם ע"י elichairubin, בקטגוריה עסקים ושירותים, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +

התקנת שערים חשמליים בקריות חשוב לבצע על ידי חברה המתמחה בכך. כאשר אנו מעוניינים להתקין מחסום בין הרחוב למתחם הבית או המשרד כדאי להתקין שערים חשמליים על ידי חברה מקצועית מהקריות. שער חשמלי ישרת אותנו נאמנה במידה ובוחרים בשער מאיכות טובה. שער חשמלי מחובר לקופסת פיקוד השולטת בפתיחה וסגירה של השער על ידי שלט, לחצן או שליטה באמצעות המכשיר הסלולרי. כיום ניתן למצוא שערים חשמליים ממגוון חומרים, בעיצובים שונים ופתיחה שונה, הכל בהתאם לדרישתנו וליכולת החברה המייצרת או המתקינה את השער בקריות.

סוגי שערים חשמליים

שערים חשמליים לבית או עסק בקריות יעניקו הגנה וביטחון. השער חוצץ בין הרחוב למתחם הבית או העסק וקשה לפריצה. ישנם סוגים רבים של שערים חשמליים מהם ניתן לבחור ובהם שערים נגררים (תזוזה במאוזן), שערי הרמה (השער עולה ויורד), שערי כנף (פתיחה פנימה או החוצה), שערי גלילה (פתרון לחניות מקורות) ושערים קונזוליים המהווים פתרון יעיל לכניסה למתחם מפעל, מתחם מגורים וכניסה ליישובים. כאשר יש להתקין שערים חשמליים בקריות כדאי לחפש חברה מקצועית שתוכל לספק פתרון איכותי ומקצועי ולהגיע במהירות בכל מקרה של תקלה כדי לתת שירות.

מי זקוק לשערים חשמליים בקריות?

שערים חשמליים בקריות מהווים פתרון יעיל, אסתטי וביטחון לבתים פרטיים, בתי עסק ומפעלים הממוקמים בקריות. לאור גל הפריצות והגניבות ההולך וגובר חשוב למגן את הבית או העסק ולשמור על הרכוש. שער חשמלי מעניק הגנה מעולה לרכב היוקרתי העומד בחנייה והגנה מפני כניסת זרים לא רצויים לחצר הבית או לעסק. מפעלים ושכונות סגורות נוהגות להתקין שערים קונזוליים ופתיחת השער נעשית בידי איש אבטחה הניצב במקום או באמצעות שלט ייעודי. כך מונעים כניסת זרים וכמות הגניבות פוחתת משמעותית.

שערים חשמליים

שער חשמלי לחניה

רבים מחזיקים ברכבים יקרים ומעוניינים למגן את הרכב באופן הבטוח ביותר. שערים חשמליים לבעלי רכב יוקרתי בקריות מהווים פתרון יעיל לשמירה על הרכב מפני ונדליזם וגניבות. מסגריות וחברות מקצועיות בקריות יוכלו להעניק פתרון יעיל להתקנת שערים חשמליים בקריות כמו שערי גלילה ושערי הרמה אשר סוגרים הרמטית את החניון הפרטי וכך לא ניתן לפרוץ לחניון אלא אם יש את השלט.

שערים חשמליים מעוצבים

חברות מקצועיות ומסגריות המייצרות ומתקינות שערים חשמליים יכולות להציע שערים דקורטיביים. ניתן להתאים את עיצוב השער החשמלי לעיצוב השולט בבית על ידי בחירת דוגמאות או פיתוחים שונים. מסגריות מקצועיות יכולות להוסיף אלמנטים מפרזול או לייצר שערים חשמליים עם דוגמאות שונות.