התקנת משאבת חום לבית

מאמר זה פורסם ע"י elichairubin, בקטגוריה עסקים ושירותים, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +

כשקניתי את הדירה שלי התחלתי לחשוב על הדרך שבה אני רוצה לחמם אותה ואת המים שלי. בימינו יש הרבה מאוד שיטות לחימום, לעומת קירור, אשר שם אנחנו רואים כמעט רק את המזגן. האמת היא, שהיה חשוב לי להתקין מערכת חימום שתהיה טובה גם מבחינה כלכלית, גם מבחינת אורך החיים שלה, וגם מבחינה סביבתית. הבעיה העיקרית שלי הייתה שלא הכרתי את האופציות הקיימות בשוק, ולכן הייתי צריך להשקיע לא מעט בקריאה ולמידה על מערכות כמו משאבות חום לבית או דוד שמש חשמלי. בסופו של דבר, מכל מה שקראתי, היה נראה לי יותר הגיוני להתקין משאבת חום לבית, והתחלתי לחפש מי יתקין לי משאבה כזו, וכמו כן, רציתי לדעת כמה זה עולה.

למה משאבת חום לבית

האמת היא, שאם להיות כנה, היא שהעדפתי להתקין משאבת חום לבית בגלל המחיר. לפי כל הנתונים שעליהם קראתי באתרי האינטרנט השונים, משאבת חום לבית צורכת 0.5 קוט'ש בלבד לעומת 2 קוט'ש שאותם צורך דוד שמש חשמלי. מעבר לכך, התרשמתי שעדיף להתקין משאבות חום לבית בגלל שהן הרבה פחות תלויים בגורמים חיצוניים. משאבת חום לבית לא מושפעת מעונות השנה המשתנות, היא לא מושפעות מהצללה וגם לא ממבנה הגג ולכן בהחלט אפשר להתקין אותה בכל בית. עוד סיבה שבגללה היה נראה לי שמשאבת חום לבית היא פתרון טוב, היא בגלל הסיבה שיש לה לוח בקרה אשר בו אפשר לשלוט על כל הדברים החשובים של החום, ובעיקר על הטמפרטורה שלו. ככל שקראתי על כך יותר, הייתי יותר משוכנע שמשאבו חום לבית זה דבר נפלא, ולכן התפניתי לבדוק איזו חברה תבוא לבית שלי על מנת שהיא תתקין לי משאבת חום בבית.

משאבות חום

בחירת חברה טובה ומקצועית

כמו שאני בוחר הרבה דברים אחרים בחיים, גם בבחירת החברה של משאבות חום לבית נעזרתי באתרי האינטרנט השונים. בימינו, כשהאינטרנט תופס כזה מקום חשוב, ברור שאפשר למצוא את רוב החברות שעוסקות בתחום אונליין, כי כמעט ואין חברות שיכולות להרשות לעצמן לא לתפעל אתר אינטרנט. עשיתי השוואה בין החברות, והזמנתי חברה שקראתי עליה דברים טובים מגולשים אחרים שכבר התקינו בבתים שלהם משאבות חום לבית. השירות היה טוב, ויצאתי מאוד מרוצה כי הרגשתי שאני נמצא בידיים טובות, והרגשתי שיש מקצוענות רבה בהתקנת המשאבה. עד היום אני שמח מהבחירה שלי וטוב לי עם משאבת החום היעלה שיש בביתי.