השכרת כיסאות לאירוע נפלא

מאמר זה פורסם ע"י elichairubin, בקטגוריה אטרקציות ואירועים, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +


לאימא שלי היה יום הולדת 65 לא מזמן, ואח שלי ואני חשבנו מה אפשר לעשות לה. לא רצינו לשכור אולם ולהזמין אליו את כל החברים שלה, כי זה לא תואם בכל את האופי שלי. החלטנו שבמקום זה נמצא איזו קרחת יער נפלאה, ונעשה בה מסיבה שיוזמנו אליה כל החברים וכל המשפחה. האמת היא, שלא היה לנו מאוד פשוט למצוא את המקום שבו רצינו לעשות את האירוע, אך בסוף מצאנו מקום שנראה לנו מושלם, והתחלו לחשוב כיצד לארגן את הדברים. כיוון שהיה מדובר על מסיבה שרוב האורחים בה הם אנשים מבוגרים, מובן שהיינו צריכים להתארגן עם ציוד מתאים, כמו לדוגמא לפנות לחברה של השכרת כיסאות, כי לא יכולנו סתם להביא מחצלות לכל האורחים.


השכרת כיסאות

חברות שונות של השכרת כיסאות

האמת היא שחוץ מימי הולדת לילדים, זה היה האירוע הגדול הראשון שארגנתי בחיי, כך שהייתי מעט חסרת ניסיון. לא ידעתי כמה כיסאות אני צריכה להזמין מחברת השכרת כיסאות, וגרוע מכך, לא ידעתי בכלל שיש חברות של השכרת כיסאות. עשיתי חלוקת תפקידים מאוד מדויקת עם אח שלי, ואני קיבלתי את האחריות של השכרת הכיסאות וגם של השכרת ציוד אחר שהיינו זקוקים לו, כמו תאורה מסכי הקרנה. האמת היא שקצת נלחצתי מהעניין, בגלל חוסר הניסיון שלי, אך תיארתי לעצמי שבאינטרנט אני אוכל למצוא הרבה מאוד מידע שיהיה שימושי עבורי. אכן כך היה, ואחרי כמה שעות של חיפושים ובדיקות, היו לי בידיים לא מעט טלפונים של חברות השכרת כיסאות, ורק הייתי צריכה לבחור איזו חברה אני מעדיפה.


איך לבחור חברה טובה

הדבר הראשון שעשית, אחרי שנכנסתי לאתרי האינטרנט של כל החברות שנראו לי רלוונטיות בתחום של השכרת הכיסאות, היה להתקשר לחברות האלה טלפונית ולברר פרטים. מעבר לעבודה שהיה לי מאוד חשוב להבין כמה כסף תעלה לי השכרת הכיסאות, היה לי גם חשוב להבין מה בדיוק כולל השירות. מובן שזו הייתה שאלה מעט מצחיקה, כי כל החברות, ללא יוצא מהכלל, דאגו להובלת הכיסאות המושכרים למקום האירוע וגם להחזרה שלהם. בסוף בחרתי חברה שנראתה לי אמינה וטובה במחיר, ושכרתי ממנה את כמות הכיסאות שלהם היינו עתידים להזדקק במסיבה. המסיבה יצאה טובה מאוד, ואימא שלי מאוד התרגשה לראות את כל החברים שלה ואת כל המשפחה. כמו כן, מבחינה לוגיסטית הכול היה מסודר להפליא ולא היה חסר לנו דבר באירוע.