רחיצת כלבים

מאמר זה פורסם ע"י elichairubin, בקטגוריה פנאי ובידור, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +

בעלי כלבים רבים בוחרים לערוך רחיצת כלבים בבית אחת לתקופה מפאת חוסר כוח או מחסור בזמן כאשר אינם יודעים שעומדת בפניהם אופציה נהדרת - מספרות לכלבים שעורכות רחיצת כלבים.


שטיפה ביתית

כאמור, ניתן לבצע רחיצה של כלבים הן בבית והן במספרות. כאשר מחליטים לבצע שטיפה של כלבים בבית יש לשים דגש על כמה פרמטרים על מנת להקל את המלאכה קודם כל על הכלב וגם על עצמכם, הבעלים. רחיצה של כלבים איננה צריכה להיות מלאכה מעצבנת או לא נעימה, מלאכה זו יכולה להיות מהנה וחווייתית לשני הצדדים. במהלך רחיצת הכלבים ניתן לשתף את ילדי הבית ולהסביר להם תוך כדי את החשיבות שבדבר.

חשוב לבצע את רחיצת הכלבים באופן קבוע ורצוי לבצוע זאת בגינה או לחילופין במקלחת אך בשום פנים ואופן לא על ידי צינור ומדוע? ובכן, שטיפת כלב על ידי צינור יכולה לעורר בכלב טראומות שימנעו ממנו לרצות לעבור את הרחיצה פעם נוספת. יש לבצע רחיצה של כלבים על ידי שמפו מיוחד שלא רק יהיה נעים מבחינת ריחו אלא שיהיה גם שמפו מונע קרציות.

כלב מתרחץ

רחיצת הכלבים במספרה

אז מדוע מומלץ להביא את הכלבים אל רחיצת של כלבים שנעשית במספרה? מספרה של כלבים היא ללא שום צל של ספק מעין 'מוסך לכלב'. חיית מחמד ולאו דווקא כלב, זקוק לניקוי (מעבר לרחיצה), שיוף של הציפורנים, קיצוץ של הפרווה בכל מיני אזורים בעייתיים (הכוונה היא לאזורים כמו פי הטבעת), קיצוץ ציפורנים, תספורת, מקלחת וכן הלאה.

בזכות רחיצה של כלבים ניתן ליהנות מרחיצה איכותית וקפדנית של הכלב אשר נעשית על ידי מספרה שמקפידה על דברים נוספים פרט לרחיצה (הכוונה היא לתסרוקת, קיצוץ ציפורניים). כמו כן, רחיצה זו מורידה את הלחץ שיש על בעל הכלב לרחוץ אותו אחת לשבוע. כיצד ניתן למצוא מקום בו ניתן לקחת את הכלב לרחיצת כלבים ולדעת בוודאות שמדובר במקום איכותי ובעל ניסיון? קודם כל ניתן לבקש המלצות מחברים, בני משפחה או מכרים שיש ברשותם כלבים. במידה ואין המלצות תמיד ניתנת האפשרות לחפש המלצות ברשת האינטרנט.