ריהוט רפואי

מאמר זה פורסם ע"י elichairubin, בקטגוריה רפואה ובריאות, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +

פעמים רבות קורה שאדם נמצא במצב בריאותי לא טוב ובמקום לנסוע הלוך ושוב אל בתי חולים זקוק הוא לריהוט מסוג ריהוט רפואי על מנת להצליח לתפקד ולקבל את הסיוע הרפואי לו הוא זקוק.

ריהוט רפואי

אנו חברה קפיטליסטית ולכן כיום ניתן למצוא שלל אפשרויות בכל הנוגע לרכישה או השכרה של מוצרים שונים ועל אחת כמה וכמה כאשר מדובר על ריהוט רפואי. כיום ניתן למצוא מוסדות שונים שמאפשרים לאנשים בעלי בעיות רפואיות שונות לרכוש/להשכיר מהם ציוד רפואי בכדי להפוך את חייהם לקלים יותר.

סוגי הריהוט הרפואי

אז על איזה ריהוט שהינו רפואי מדובר? ובכן, ניתן למצוא סוגים שונים של ריהוט שהינו רפואי, כמו למשל: מיטה סיעודית שהינה מכנית, מעקה למיטה, טרפז למיטה, דרגש בעל משטח למניעת החלקה, משקל, כסא למטפל וכן הלאה. כסא למטפל ללא משענת גב - מדובר על כיסא הידרולי טלסקופי שהינו בעל אפשרות להגביה את מושב הכיסא, מדובר על כיסא אידאלי למטפלים.

עמוד אינפוזיה - עמוד בעל חמישה גלגלים, אלונה מתקפלת לשמונה חלקים בעלת תיק ורצועות. פרגוד - פרגוד שעשוי מאלומיניום ומאפשר לשמור על הפרדה בין החולה לבין המטופל שלו (מתאים בעיקר לחולים שכן מסוגלים לתפקד לבדם וזקוקים לשירות צמוד של רופאים או מטפלים בביתם). כורסה גריאטרית - כורסה בעלת גב רקליינר והדום לרגליים, כורסה מאוד נוחה ומקצועית.

ציוד נוסף שנכלל בתוך ריהוט שהינו רפואי הוא מנוף הרמה. מדובר על מנוף הרמה הידרולי (דגם A&I) והוא עוזר להעביר חולה מהמיטה אל הכיסא או ההפך, מנוף זה מסוגל להרים עד במשקל עד 182 ק'ג. מיטה סיעודית מכנית - מדובר על מיטה סיעודית היי-לו בעלת דפנות מעץ ומעקות טלסקופיים. ניתן למצוא מיטות נוספות כמו מיטה סיעודית חשמלית שהינה בעלת עץ משובח מתוצרת BURMEIER מגרמניה.

הריהוט הרפואי - להוציא את המיטב

לאנשים רבים קשה להודות בכך אך ככול שאדם מתגבר, בדרך כלל, הוא זקוק לעזרה. בעזרת ריהוט שהינו רפואי (כמו למשל דרגש עליו ניתן לשבת בצורה בטוחה, מיטה סיעודית נוחה ממנה בלתי ניתן ליפול וכן הלאה) ניתן להבטיח לחולה טיפול יוצא מן הכלל ויתרה מכך - טיפול בטוח.

כיום ניתן למצוא לא רק ריהוט שהינו רפואי שעוזר לחולים במהלך הטיפולים השונים להם הם זקוקים, כיום ניתן למצוא גם ריהוט שהינו רפואי שמהווה כאמצעי של ניוד והעברה ממקום למקום, כיסאות גלגלים שנפתחים למיטה בכדי ליהנות מבילוי נעים בחוף הים ועוד שפע של רהיטים שהופכים את חיי החולים לנעימים והרבה יותר טובים מבעבר.