השכרת אוהלים לפגישת מחזור

מאמר זה פורסם ע"י elichairubin, בקטגוריה אטרקציות ואירועים, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +


לפני כמה חודשים התחלתי לעבוד על פגישת מחזור מרגשת של הגדוד שלי מהצופים, ועשיתי את זה עם אחד החברים הכי טובים שלי. הגענו למסקנה שזה לא יכול להיות שאחרי שלושים שנה מעולם לא עשינו פגישה מחודשת, כי עבור שנינו התקופה של הצופים הייתה אחת התקופות היותר מרגשות של החיים. ארגנו את כל האירוע, ואני הייתי, כרגיל, אחראי על כל הנושא של הלוגיסטיקה. נושא הלוגיסטיקה כלל את הכנת הטיול, ארגון השטח, ואת השכרת האוהלים. היה לי ברור שאני רוצה לפנות לחברה של השכרת אוהלים, כי לא רק שהתכנון היה לישון בחוץ, אלא גם לעשות את ארוחת הערב המפוארת בתוך אוהל גדול שיספיק לכל האנשים.


לפני לפנות בנושא של השכרת אוהלים

ידעתי שיש לא מעט חברות של השכרת אוהלים, אבל האמת היא, שלא ידעתי באיזו חברה לבחור. הכוונה היא, שהאירוע היה מאוד חשוב עבורי, ולא יכולתי ככה סתם להזמין את כל החבר'ה שלי מפעם ובסוף לקחת סיכונים עם חברת השכרת האוהלים. לא יכולתי בכלל לחשוב על מקרה שבו אני סוגר עסקה עם חברת השכרת אוהלים ובסופו של דבר משהו משתבש ברגע האחרון, ולכן הייתי נחוש בדעתי לפנות לחברה הכי טובה. השאלה היא, איך אפשר למצוא את החברה הכי טובה של השכרת אוהלים אם יש כל כך הרבה חברות. מ יודע איפה נמצאת החברה הכי טובה, ובכלל, מה קובע מי היא חברה טובה? מבחינתי, חברת השכרת האוהלים שאני חיפשתי הייתה גם חברה אמינה, גם חברה שלא דורשת מחירים גבוהים מידי, וגם חברה שיודעת לתת ייעוץ. אומנם זה נכון שהרגשתי יחסית בטוח בעצמי לגבי כמות האוהלים שלה הייתי זקוק, אך תמיד טוב להתייעץ עם איש מקצוע שיש לו ניסיון בתחום.

אוהל

איזו חוויה

קיבלתי שירות מאוד טוב מהחברה של השכרת האוהלים שאליה פניתי, והאמת היא, שיצאתי מאוד מרוצה בכל הרמות. ברמת הייעוץ אני חושב, בדיעבד, שקיבלתי ייעץ מאוד מדויק שעזר לי מאוד, וברמת הלוגיסטיקה, אנשי החברה הביאו למקום את האוהלים בדיוק ביום ובשעה שקבענו. הם הרכיבו עבורי את כל האוהלים וגם באו לפרק אותם בסוף האירוע, כך שאין ספק שהשירות שקיבלתי היה שירות טוב מאוד. מבחינת המחיר שילמתי מחיר שהיה יחסית טוב, כך שגם כאן יצאתי מרוצה. זו הייתה חוויה בלתי רגילה לפגוש שוב את כל הגדוד שלי מהצופים, והדרך שבו עשינו זאת הייתה מושלמת.