גן אירועים בשרון לחתונה שלי

מאמר זה פורסם ע"י elichairubin, בקטגוריה אטרקציות ואירועים, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +

לא כל החיים שלי ידעתי שאני רוצה להתחתן, כי כנראה שאני לא שייכת לאותן נשים שתמיד חלמו על שמלת הכלה שלהן. יחד עם זאת, כאשר החבר שלי שהציע לי שנתחתן, הסכמתי ומייד התחלנו לתכנן את החתונה שלנו. האמת היא שלא ידעתי לגמרי מה בא לי לעשות ואיזה חתונה שאני רוצה, אבל הדבר היחיד שכן היה לי ברור, זה שאני רוצה להתחתן בגן אירועים בשרון. גן אירועים בשרון היה נראה לי כמו אפשרות יפה ונעימה, כי את אזור השרון אני מאוד אוהבת, וגן אירועים זה נראה לי מקום טוב להתחתן בו. האמת היא שמעולם לא הייתי בחתונה בגן אירועים בשרון, אך הייתה לי הרגשה שזה בהחלט יכול להיות אירוע טוב ונחמד, ולכן התחלתי לבדוק את הנושא.

גן אירועים בשרון אונליין

אימא שלי רצתה לעזור לי לבחור את גן האירועים בשרון שבו אתחתן, והרעיון שלה היה לנסוע לכל גני האירועים שקיימים ולבחור אחד מהם. אני, לעומת זאת, החלטתי שזה בזבוז זמן, כי היום אפשר לכתוב באינטרנט 'גן אירועים בשרון', וככה להתחיל להכיר את האפשרויות העומדות בפני. אני חושבת שבימינו אין אף אדם שמנהל גן אירועים בשרון ולא מתחזק גם אתר אינטרנט אינפורמטיבי וטוב, כך שברור היה לי שאימא שלי ואני יכולות להשיג הרבה מאוד מידע אונליין. בסופו של דבר אימא שלי הבינה שיש צדק גם במה שאני אומרת, וקבענו יום אחד להיפגש ולעשות חיפש ביחד לגני אירועים בשרון. היה מאוד מעניין לחפש ככה את המקום שבו אני אתחתן, והאמת היא, שאתרי האינטרנט השונים כן העבירו כל מיני תחושות מהמקומות ומהגנים השונים. הצלחנו לצמצם את הרשימה הגדולה לרשימה הרבה יותר קטנה, וקבענו שלוש פגישות בשלושה גני אירועים בשרון.

הגן היפה ביותר עבורי

אחרי שבדקתי כמה גני אירועים בשרון, גם אימא שלי וגם אני בחרנו את אותו הגן. גן אירועים בשרון, לפני דעתי, צריך להיות מקום יפה ומיוחד, וכמו כן, הפרופורציות שלו צריכות להתאים למספר האנשים שרוצים להזמין לאירוע. גן האירועים בשרון שאותו אני בחרתי התאים בדיוק לכמות האנשים, כי ביום החתונה לא הייתה הרגשה שהגן גדול מידי, אך אנשים גם לא הסתובבו בצפיפות במקום. מאוד אהבתי את גן האירועים, והרבה אנשים אמרו שבחרתי נפלא כי המקום יפה ומזמין ביותר. בעלי מאוד התלהב גם הוא מהבחירה והחתונה הייתה הצלחה גדולה מבחינתי ויצאתי מאוד מרוצה.