ספא היא חופשה נפלאה

מאמר זה פורסם ע"י elichairubin, בקטגוריה אטרקציות ואירועים, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +

בעידן שבו אנו חיים, אין ספק שהרבה מאיתנו עובדים מאוד קשה, כי כולנו רוצים להצליח. אחת התוצאות הישירות לעובדה זו, היא העובדה שאנחנו הפוכים להיות מאוד עייפים ולחוצים, ולעיתים אנחנו כמעט שוכחים ליהנות מהחיים. על הרקע הזה הולכות ומתפתחות שיטות שונות של הרגעה, כי מצד אחד אנחנו עובדים ורצים כל היום, אך מצד שני אנחנו מבינים שחובה עלינו גם ללמוד להירגע. אחת השיטות שתופסות יותר ויותר תאוצה בשנים האחרונות, היא שיטת הטיפולים והספא, וכיום יותר ויותר אנשים משתמשים בשיטה זו כדי להתנתק לרגע מחיי השגרה ולנוח. ספא הוא מקום נפלא אשר אפשר לעבור בו טיפולים שונים, החל במסאז’ים לגב ועד טיפולי רפלקסולוגיה שונים. מובן שכמו בתחומים אחרים, גם בתחום הטיפולים והספא אנו יכולים לראות את ההתפתחות האדירה במובנים שונים.


ספא נווה צדק

תוספות מעניינות לספא

אם בתחילת הדרך הספא היה מין חדר שהלקוח נכנס אליו כדי לקבל עיסוי בגב, הרי שהיום לא כך הדברים. היום ספא הוא מקום שנכנסים אליו לבד, או בזוג, ואפשר לעבור בו סוגים שונים של טיפולים. כבר כאן אנחנו עדים להתפתחות ראשונה ומעניינת: בעבר הספא היה מקום שאדם נכנס אליו לבד, הכוונה בלי חברים ובלי בני זוג, ומקבל בו עיסוי, ואילו היום, יש לא מעט מקומות של ספא בארץ אשר מיועדים לזוגות. חיפוש באתרי האינטרנט השונים מראה כי יש לא מעט חופשות ספא זוגיות, אשר חלק מהמטרה שלהן הוא לאפשר לבני הזוג להיות ביחד וליהנות מהזוגיות שלהם, אחרי שבחיי היום יום כלל אין להם זמן לכך. עניין נוסף בתחום הספא אשר נמצא בהתפתחות מתמדת, הוא עניין העיצוב. אם בעבר חדר הספא היה סתם עוד חדר רגיל, הרי שהיום לא כך הדברים, והיו בעלי הספא השונים ברחבי הארץ משקיעים הרבה מאוד באווירה של המקום. בעלי המקומות השונים חושבים ומשקיעים הרבה הן בעיצוב החדר והן במוסיקה, והכל במטרה לתת תחושה נעימה ומרגיעה ללקוחות.


כמה עולה חופשת ספא

קשה לומר כמה בדיוק עולות חופשות הספא, כי יש הבדלים גדולים ביניהן. חלק מחופשות הספא כוללות גם ארוחות בוקר, וחלק אפילו כוללות לינה או הרצאות שונות בנושאים שיכולים לעניין את האורחים, ולכ מאוד לא פשוט להגיד כמה חופשה כזו עולה. כאשר מתכננים את חופשת הספא יש להשוות מחירים, ובעיקר לחשוב לאיזה אזור של ישראל רוצים לנסוע, כי את חופשות הספא אשר לעשות בכל מקום.