סקי

מאמר זה פורסם ע"י elichairubin, בקטגוריה פנאי ובידור, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +

סקי זה ספורט נפלא שמשלב פעילות גופנית מאומצת, טיול בחיק הטבע ונופש. סקי זה גם ספורט עונתי שמי שעוסק בו מצפה לו במשך שנה שלמה. בעבר סקי עוד נחשב לספורט יוקרתי ששמור אך ורק לבעלי ממון. כיום כבר יותר ויותר אנשים מגלים את היתרון של שילוב סקי לצד נופש מפנק. חבילות של סקי משווקות היום בהצלחה מרובה גם עבור כלל הציבור שאינו נמנה על העשירונים העליונים. סקי גם תורם רבות לפיתוח ההעצמה אישית ובבניית הביטחון האישי של מי שעוסק בו. למי שטרם התנסה בסקי מומלץ לרשום אותו במסגרת הדברים שיש לעשות לפחות פעם בחיים. כיום כבר יש הרבה דרכים לגלוש על שלג מלבד במגלשיים המסורתיות. יש בוגיבורדים, מזחלות ואפילו נעלי שלג מיוחדות למי שרוצה לבצע הליכה בחיק הטבע המושלג. תנופת ספורט האקסטרים מביאה כל העת חידושים כולל לענף הסקי. כך שהסקי הולך ונוגע בחלקים גדלים והולכים של האוכלוסייה. הרבה אנשים שפעם התרחקו מהסקי כמו מאש, מוצאים כיום את הנישה שבאמצעותה הם מתחברים ובהמשך מתמכרים לסקי.

סקי אלפיני

גולת הכותרת של כל מי שעושה סקי זה גלישה במדרונות האלפים. האלפים הם בירת סקי עולמיים. מכל העולם זורמים גולשי סקי כל מנת לקחת חלק בחוויית הגלישה האולטימטיבית בהרי האלפים. אמנם יש את הקרפטים, הרוקי ועוד אי אלו פסגות מושלגות בעולם, אבל האלפים תמיד היו ותמיד יהיו המרכז של גלישת סקי. גם ברמת האמצעים הנלווים לאתרי סקי כגון נגישות למדרונות רבים, בתי המלון ושאר תשתיות האירוח, האלפים הם המקום בה' הידיעה. כמו כן, עבור האירופאים שכבר מיצו את האלפים, מומלץ לנסות את הרי הרוקי באמריקה הצפונית, משמבינת האתגר והעניין אינם נופלים מהאלפים. כמובן שהעלות קצת גבוה יותר אם לוקחים חשבון שלאלפים אפשר להגיע ברכבת בעוד שלאמריקה צריך לטוס.

סקי מקצועי

עבור גולשי סקי מקצועיים, השאיפה הינה להחליק בכמה שיותר מדרונות. גולשי סקי וותיקים נוהגי לחרוש את כל העולם בחיפוש אחר מדרונות חדשים ומאתגרים. סקי בכלל זה ספורט שמשלב
טיול, פעילות גופנית ונופש בצורה יוצאת מן הכלל. הרבה פעמים משפחות שלמות יוצאות לחופשת סקי כאשר ההורים גולשים והילדים מבלים במלון על כל הפינוקים שיש לו להציע. סקי זה הספורט האולטימטיבי לעונה החורפית על מנת לצאת מהבית וליהנות מהחורף בצורה מושלמת. ולא, אם כל הכבוד לחרמון שלנו, הסקי האמיתי זה בפסגות האירופאיות. החרמון במקרה הטוב זה האפריטיף שלפני המנה העיקרית.
קראו אודות טיפים לגולש המתחיל