כל מה שרציתם לדעת על משאבה למקלטים

מאמר זה פורסם ע"י elichairubin, בקטגוריה מוצרים, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +

המצב הביטחוני השורר תדיר במדינת ישראל מחייב את הרשויות המקומיות בכל מקום ומקום לדאוג לאבטחה מלאה של העיר בעזרת מקלטים אשר מתוחזקים נכון, עומדים בתקנים ויכולים לשמש את התושבים בזמן חירום בצורה הטובה ביותר. יחד עם זאת, פעמים רבות ניתן לראות כיצד המקלטים משמשים לפעילות שונה לחלוטין כמו פעילות של בני נוער או ילדים וכדומה. לכן, לאורך כל השנה יש לבדוק את תקינות המקלטים ולהתקין בהם מכשירים אשר יסייעו להם להחזיק מעמד בצורה הטובה ביותר והנכונה ביותר. מקלטים נמצאים כידוע מתחת לאדמה ולכן הם חשופים לרטיבות רבה אשר עלולה לחדור אליהם, זו הסיבה לכך שיש להתקין משאבה למקלטים, משאבות אשר ישמרו על תקינותו של המשלט למשך זמן רב ויאפשרו להשתמש במקלט בכל עת.

איך פועלת משאבה למקלטים

משאבה למקלטים פועלת באופן אוטומטי ברגע שהיא מזהה מים. המשאבה למקלטים יודעת כיצד לזהות זרימה של מים ואז היא שואבת אותם אל תוך בור ניקוז אשר נבנה במיוחד לצורך זה. כך, בזכות אותה המשאבה למקלטים, המים לא נכנסים אל המקלט ושומרים עליו יבש לחלוטין. חשוב להבין כי לעיתים רבות משאבה שכזו יכולה להציל חיים. מקלט מלא במים לא יוכל לשמש את דיירי השכונה ובעת סכנה הדבר עלול להיות סיכון רציני מאוד. לכן, כיום במקלטים רבים מאוד מותקנות משאבות השומרות על המקלט ומאפשרות לעשות בו שימוש בכל עת בצורה הטובה ביותר. לכן, במיוחד בערים הנמצאות בגבול הסכנה, התקנת משאבות כאלו הינה בגדר חובה.


מים עומדים במקלט עלולים לסכן את הדיירים

מלבד הסכה הקיימת בחוץ בשעות מלחמה או התקפות שונות, במידה ובמקלט יש מים עומדים יכולה להיות סכנה מהותית מאוד גם בתוכו. מים עומדים מהווים בית חם לחיידקים שונים ומזיקים רבים והמצאות של בני אדם בקרבת אותם מים עלולה להיות מסוכנת מאוד ולגרום למחלות רבות אצל אלו אשר יושבים במקלט. לכן, משאבה למקלטים מבטיחות כי לא יהיה מצב של מים עומדים במקלט או בסביבתו, מה שימנע התפשטות של מחלות ויאפשר שימוש במקלט בצורה הטובה ביותר. כאמור, המשאבה למקלטים שואבת כל טיפת מים אותה היא מזהה אל בור ניקוז ייעודי כך שאין סכנת מים עומדים לאלו אשר משתמשים במקלט ובזכות אותה המשאבה במקלטים הם יכולים להשתמש בהם בצורה הטובה ביותר ובצורה הבטוחה ביותר, כי זוהי למעשה המהות של המקלטים - בטחון.

משאבה למקלט