רכישת זהב למכירה ולהשקעה

מאמר זה פורסם ע"י elichairubin, בקטגוריה מוצרים, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +

הזהב מאז ומתמיד היה לאחת המתכות היוקרתיות בעולם, זהב טהור מכיל 24 קראט ואינו מתרכב עם מתכות אחרות. הזהב הטהור המכיל 100% זהב קצת קשה לעיבוד מאחר והוא רך מאוד, במידה ויש לכם תכשיטים המורכבים מ-24 קראט יהיו עדינים עימם. בדרך כלל נהוג לעשות תכשיטים מזהב שמכיל 18 קראט או 14 קראט, הזהב מעובד עם עוד מתכות ויוצר צבעים שונים ומאפשר יצירת תכשיטים, מאחר והחומרים יחד הופכים אותו לקשה יותר לאחר שהוא מתייבש. הזהב מאוד מבוקש בכל העולם מאחר והערך שלו ממשיך לעלות, חנויות תכשיטים רבות מבצעות רכישת זהב מלקוחות פרטיים, מאחר כי ידוע להם שבעתיד הזהב יהיה שווה יותר. כמו כן, הצורף רוכש זהב מלקוח, מעבד את החומר ויוצר תכשיטים חדשים. את התכשיטים הללו הוא מוכר במחיר הרבה יותר גבוה מהסכום ששילם עליו.


מסחר בזהברכישת זהב זו גם אופציה נהדרת למי שרוצה לסחור בזהב, נראה כי כיום המסחר הכי בטוח הוא בזהב. כלכלני בנק השקעות מאוסטריה צופים כי ערך הזהב יזנק ליותר מ-8,000 דולר לאונקייה עד 2015, כאשר כיום אונקייה אחת שווה ל-1638 דולר. נראה כי רבים בעולם שוק ההון ועולם הכלכלה מאמינים, כי הזהב זה המטבע הכי חזק וכדאי מאוד להשקיע בו. ממצאים אומרים כי רוב הזהב נמצא בחנויות מסחריות ואצל אנשים פרטיים, השאר נמצא בבנק ובמסחר בשוק ההון. לזהב יש ערך גבוה מאוד ויש לו שימושים נוספים מלבד תכשיטנות, מסחר והשקעות.


למה משמש הזהב מלב תכשיטנות?

זהב משמש לציפוי מדליות וגביעים לתחרויות ספורט, זהב יכול לשמש גם כחומר מאכל לעוגות מאוד יקרות או מאכלי גורמה. זהב משמש לעיטור בגדים, נעליים, תיקים, שעונים וכל מה שאופנתי ויקר. זהב משמש גם ככלי רפואי עבור מחלות מסוימות ועוד.


עובדות על הזהב


הנה מספר עובדות על הזהב: צבעו של הזהב הטהור הוא צהוב, מצב צבירתו בטמפרטורה החדר הוא מוצק, המספר האטומי של הזהב הוא 79, מהירות הקול שלו היא 1740 מטר לשניה ב-20 קילומטר, הזהב הוא אחת המתכות הראשונות שבני האדם השתמשו בהן, הזהב מסמל אצולה, יוקרה ועושר, הזהב הוא חומר אמין והערך שלו יציב. הזהב מופיע בטבע בתור סגסוגת כגרגירים קטנים, מי ים מכילים זהב ועוד עובדות רבות. רכישת זהב יכולה להיות עסקה מאוד משתלמת במידה ורוכשים זהב ושומרים אותו מספר שנים בהמתנה לזינוק בערך שלו. הזהב עובר מיד ליד ותמיד נשאר בסביבה, הערך שלו עולה והופך אותו לנחשק יותר ויקר יותר.