ויזה למרוקו

מאמר זה פורסם ע"י elishana1, בקטגוריה אטרקציות ואירועים, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +

טיולים זה דבר נפלא, ובמיוחד אם מדובר על טיולים לחו'ל, כי כל טיול לחו'ל יכול לחשוף אותנו למקומות ועולמות שלא הכירנו קודם לכן. אני באופן אישי אדם שמאוד אוהב לעבוד קשה, אך יחד עם זאת, לפחות פעם בשנה אני לוקח את כל המשפחה שלי ויוצא לחופשה נחמדה בארץ רחוקה, כי השילוב של חופש ומשפחה הוא שילוב מנצח מבחינתי. את החופשה האחרונה העברתי עם המשפחה היקרה שלי במרוקו, והנסיעה לשם הייתה חוויה מופלאה. אומנם זה נכון שנסיעה למרוקו דורשת הרבה מאוד החלטות וסידורים, הוא הוצאה ויזה למרוקו וארגון של בתי המלון, אך הנסיעה הזו הייתה שווה את הכל מבחינתי.

הוצאת ויזה למרוקו

האמת היא, שכשאשתי התחילה לדבר על נסיעה למרוקו, לא התלהבתי יותר מידי מהעניין, כי לא הבנתי מה יכול להיות מושך במקום כזה. מעבר לכך, היה לי ברור שמעבר להוצאת הויזה למרוקו, יהיה עלינו לקבל עוד כמה החלטות. ראשית, האם אנחנו רוצים לנסוע למרוקו לבד או לא, ושנית, אם אנחנו מחליטים לדבוק בהרגלים שלנו ולא לנסוע עם קבוצה מאורגנת, כיצד נוכל להוציא את הויזה למרוקו? הוצאת ויזה למרוקו זה לא באמת סיפור גדול ומורכב, אך מצד שני, הוצאת ויזה למרוקו היא הרבה יותר פשוטה עבור מי שנוסע עם קבוצה מאורגנת. בסופו של דבר, אחרי התלבטויות רבות, החלטנו שאכן לא ניסע עם קבוצה מאורגנת, אך החלטנו שמבחינת הויזה למרוקו ננסה לחבור לקבוצה קיימת.

סוכנות נסיעות יעילה

פיניתי לסוכנות נסיעות של טיולים למרוקו, וניסיתי להבין האם זה אכן רעיון אפשרי או שסוכנות הנסיעות לא תשמח לשתף איתי פעולה בעניין. להפתעתי הרבה גיליתי שרוב האנשים שנוסעים למרוקו לא בטיול מאורגן, מצטרפים באופן רשמי לקבוצה שכבר קיימת, והכל על מנת שאפשר יהיה להוציא להם ויזה למרוקו בצורה קלה יותר. הויזה למרוקו הייתה מוכנה תוך מספר ימים, וכמו כן, מעצם העובדה שעשינו אותה עם קבוצה מאורגנת, שילמנו עליה הרבה פחות מאשר מה שהיינו משלמים באופן פרטי.

למרות שצריך להוציא ויזה, ולמרות שצריך ליצור קשר עם סוכנות נסיעות כזו או אחרת, אני ממליץ בחום על נסיעה למרוקו. מרוקו היא מדינה מקסימה והאוכל שאפשר לאכול בה מעורר את כל החושים ומרגש כל אדם. הנופים הם מרהיטים, ולמרות החששות הגדולים שהיו לנו, אנחנו באופן אישי הצלחנו להסתדר במרוקו בצורה טובה מאוד, כך שאין צורך לחשוש מעניין השפה וכדומה.