הזמנת בדיקה של ביקרות מבנים

מאמר זה פורסם ע"י elichairubin, בקטגוריה עסקים ושירותים, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +

לא פעם חשבתי עם עצמי, ומאוחר יותר גם עם בעלי, על כך שאנחנו חייבים להפסיק את הסיפור הזה של לגור בדירות שכורות. אחרי שנים שאני עובדת כל כך קשה, זה היה נראה לי הגיוני שאם אני צריכה לשלם כל חודש כמה אלפים על מגורים, לפחות שיהיו אלה אלפי שקלים לתשלום המשכנתא שלי. בעלי התלהב מאוד מהרעיון, ועד מהרה התחלנו לחפש כל מיני דירות שיכולות להתאים למצבנו הכלכלי ולמה שאנחנו רוצים. האמת היא, שהיו שתי דירות שמאוד מצאו חן בעינינו, ורגע אחד לפני שבחרנו אחת מהן, בעלי התחיל לדבר על ביקורת מבנים, ועל כמה זה עניין חשוב. האמת שכל קשר ביני ובין ביקורת מבנים היה מקרי לחלוטין, כי לא היה לי מושג בכלל על מה מדובר, אך יחד עם זאת, אחרי הסברים ושכנועים של בעלי, הבנתי שביקורת מבנים יכולה להציל אותנו מאסון.


חברות של ביקורת מבנים

התחלתי להבין, שלמען האמת אני לא מבינה הרבה בבנייה, ולכן זה הגיוני שאם אני רוצה לקנות ביחד עם בעלי בית, נזמין אדם שתחום העיסוק שלו הוא בניין, כדי שיערוך מספר בדיקות. אומנם זה נכון שהדירה שעניינה אותנו הייתה דירה חשדה שאיש מעולם עוד לא גר בה, אך האם החשיבה שלי של 'יהיה בסדר' הייתה נכונה? בסופו של דבר השתכנעתי שעדיף לשלם על ביקורת מבנים ובלבד שנוכל להבטיח שהדירה שלנו היא אכן דירה טובה שראויה למגורים. כעת מה שנותר לנו הוא להחליט לאיזו חברה לפנות לקבלת שירות ביקורת המבנים, כי מסתבר שיש הרבה יותר מחברה אחת שעובדת בתחום זה.

בניין

המלצות ואינטרנט

חברות לביקורת מבנים יש הרבה, ולכן התחלה לא הבנתי איך אדם כמוני, שלא מבין דבר וחצי דבר בתחום, צריך לבחור. התייעצתי עם חברים מהעבודה ועם כמה מבני המשפחה שלי, עד שבסופו של דבר הבנתי שאין להם דרך לעזור לי, ולכן החלטתי להיעזר באינטרנט. לחברות ביקורת המבנים יש אתרי אינטרנט מעולים, אשר כל אחד מהם מספק מידע חשוב ביותר על החברות השונות, בין אם מדובר על מידע כמו שנות ניסיון ובין אם מדובר על סיפורים לגבי בדיקות קודמות. בעלי ואני בחרנו את אחת מחברות ביקורת המבנים שנראתה מאוד רצינית וטובה, ויצרנו איתם קשר מיד. אני חייבת לומר שבביקורת המבנים שעשו לדירה שעניינה אותנו לא מצאו דבר, והעניין שימח אותי מאוד, כי אומנם זה על כסף, אך ביקורת המבנים גרמה לי לקנות את הדירה בראש שקט.