טלמרקטינג בחיינו

מאמר זה פורסם ע"י elichairubin, בקטגוריה פרסום ומדיה, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +

אחת השיטות היעילות והטובות ביותר לפרסום ותחקור בימינו היא שיטת הטלמרקטינג. הטלמרקטינג זוהי שיטה שהחלה בארצות הברית, ומשם הגיע לכל העולם, וכך גם לישראל. בימינו כמעט לכל חברה שחושבת ומתכננת להוציא מוצר חדש לשוק יש חברה אחרת אשר נותנת לה שירותי טלמרקטינג לעסק ומדובר על שירות שכאשר הוא מקצועי וטוב, הוא אכן מועיל מאוד.


למה משמש טלמרקטינג

בימינו טלמרקטינג יכול לשמש להרבה מאוד דברים, בין אם מדובר ע סקרים פוליטיים שונים שמפלגה כזו או אחרת מעוניינת לעשות, ובין אם מדובר על הכנה לקראת השקה של מוצר כלשהו. יש חברות שמזמינות את שירות הטלמרקטינג כי הן רוצות לשווק מוצר חדש ללקוחות קיימים, ויש חברות שמזמינות את שירותי הטלמרקטינג כי הן רוצות לעשות סקרים שונים. עובדה היא כי לכל חברה שרוצה לשפר את המעמד שלה ורוצה להתקדם, יש צורך לדעת מה חושבים עליה הלקוחות. אם, לדוגמא, חברה מסוימת רוצה לדעת האם מוצר שהיא השיקה לפני מספר חודשים אכן מוצא חן בעיני הלקוחות שלה, היא תוכל להזמין את שירותי הטלמרקטינג של חברה מקצועית. כמו כן, אם חברה רוצה לשווק מוצר חדש אך היא לא יודעת האם המוצר עשוי לעניין את קהל הלקוחות שלה, היא תוכל להזמין שירות טלמרקטינג אשר בעזרתו היא תגלה האם יש עניין אצל ציבור הלקוחות שלה או לא.


מי יכול לעבוד בעבודה כזו

מהצד של העובדים, מעניין לראות שלא כל האנשים שניסו לעבוד בטלמרקטינג אכן הצליחו בכך, כיוון שעבודה כזו דורשת מיומנות מיוחדת כדי להצליח בה. ראשית כיוון שמדובר לרוב על מכירות, יש צורך בכישורי שכנוע טובים, ושנית, כיוון שמדובר על מכירה דרך הטלפון, או על סקרים שנעשים בטלפון, יש צורך במיומנות מיוחדת. האנשים שעובדים בטלמרקטינג עוברים הכשרות מתאימות, וכמו כן, כיוון שברור לכולם כי מדובר על עבודה לא פשוטה, ישנן הטבות לעובדים הטובים ביותר. העבודה היא קשה כי מדובר על שעות רבות אשר בהן יש צורך להתקשר להרבה מאוד אנשים, ולא כל האנשים אוהבים לדבר בטלפון, ובמיוחד לא כאשר הם אינם מכירים את הצד השני. זוהי הסיבה לכך שמי שעובד בטלמרקטינג צריך לדעת כיצד למשוך את תשומת ליבו של האדם שאליו הוא מתקשר, אך מצד שני, עליו להקפיד להיות מנומס ולא להפריע. לסיכום, טלמרקטינג זוהי שיטה מעולה ליצירת קשר עם הלקוחות, אך מדובר על עבודה מאוד לא פשוטה עבור העובדים.