מיגון לבית

מאמר זה פורסם ע"י elichairubin, בקטגוריה עסקים ושירותים, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +

מערכות מיגון לבית הולכות והופכות למצרך מבוקש יותר ויותר במגזר הפרטי, העסקי והציבורי לאור האלימות הגוברת בישראל. שימוש במערכות מיגון לבית הכוללות מצלמות אבטחה, מערכות אזעקה, קישור למנגנוני הביטחון וכלי הגנה נוספים מספקות תחושות ביטחון בקרבם של בעלי בתים פרטיים מפני פריצות, מקרי אלימות וכדומה ובקרב עסקים מספני גניבות ושוד. מערכות המיגון לבית הזמינות היום בשווקים מציעות בנוסף למיגון מבחוץ גם מערכות מיגון מבפנים כמו מצלמות אבטחה בתוך הבית, אזעקה הפועלת עם תזוזה חשובה בתוך הבית וכדומה.


סוגי מערכות מיגון לבית

כאמור, שוק האבטחה מציע מגוון רחב של מערכות מיגון לבית הכוללות טווח רחב של פונקציות ואפשרויות הגנה מבפנים ומבחוץ. מערכות מיגון לבית אשר מעניקות ביטחון מבפנים כוללות מצלמות אבטחה המשדרות אל המחשב האישי של בעל הבית בכל זמן נתון ונועדו על מנת לעקוב ולהגן על עובדי משק בית, מטפלות בקשישים או בילדים, בעלי מקצוע שונים הנמצאים לבדם בבית וכדומה. מערכות מיגון פנימיות מתאימים לכל סוגי הבתים ובמיוחד לבתים גדולים הודות לשליטה שהן מעניקות לבעל הבית המעוניין לפקח על כל אזור בבית. בנוסף למערכות המיגון לבית הפנימיות, ניתן למצוא בשוק מגוון פתרונות בעבור מערכות מיגון לבית אשר נועדו להגן על הבית מבחוץ כמו מצלמות אבטחה המוצבות מחוץ לבית ומשדרות על המתרחש בחוץ, מערכות אזעקה מתוחכמות אשר מזהות פריצת גבול ומתריעות לבני הבית ולחברת אבטחה אשר שולחת נציג לבדיקה ועוד. שימוש במערכות מיגון לבית הכולל מיגון חיצוני ופנימי יכולים לכסות את כל המקרים לאבטחה מקסימלית.


התקנת מערכות מיגון לבית

התקנה של מערכות מיגון לבית מבוצעת על ידי בעל מקצוע מוסמך ומנוסה בלבד. היות והשוק מלא בסוגים שונים של מערכות מיגון לבית, מבצע תחילה בעל המקצוע ליבון צרכים של מערכת האבטחה הדרושה לבית לפני ביצוע ההתקנה. בעל מקצוע מוסמך יוכל לבחור מבין מגוון המערכות איזו מערכת היא הכי מתאימה לאורח החיים של בני הבית, למבנה הבית ולצרכי האבטחה הדרושים. לאחר ביצוע ליבון הצרכים יוכל בעל המקצוע לבחור את מערכות המיגון לבית המתאימות ביותר. הסוגים הרבים של מערכות מיגון לבית כוללים מצלמות בעלות פונקציונאליות משתנה כמו מצלמות נסתרות, מצלמות במעגל סגור, מצלמות אלחוטיות, מצלמות המשדרות און ליין וכדומה. בנוסף למצלמות האבטחה, מערכות מיגון לבית הכוללות גם מערכות אזעקה מהוות הרחבה של מערכת המיגון במיוחד אם הן מחוברות למוקד אבטחה אשר מעניק שירות אבטחה אנושיים במהלך כל שעות היום והלילה.