מכון בדיקת רכב

מאמר זה פורסם ע"י elichairubin, בקטגוריה עסקים ושירותים, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +

מתי צריך להגיע אל מכון בדיקת רכב?

חסכתם מספיק כסף ועברתם על כל מודעות מכירת הרכבים מיד שניה ואחרי חיפוש של כמה שבועות מצאתם סוף סוף את הרכב שתמיד רציתם, אל תמהרו לשלם את הסכום לפני שאתם לוקחים את הרכב לבדיקה. אחד הפיתויים שעומדים בפני כל מי שרוצה לרכוש רכב יד שניה, הוא להתלהב מהצורה החיצונית של הרכב ולא להקפיד על הבעיות הטכניות שיכולות להיות קריטיות ביותר, שכן, מרבית בעלי הרכבים יציגו בפניכם את הרכב לאחר שהוא נקי ורחוץ באופן מושלם ואתם עלולים לשכוח לעשות את הדבר החשוב ביותר והוא העברת הרכב לבדיקה במכון. עדיף שתעצרו לרגע אחד את הרצון שיהיה לכם רכב ותחשבו צעד אחד קדימה, שכן מה תעשו באם יום אחרי הקנייה תגלו כי הרכב היפה שקניתם הוא בעצם גרוטאה ואתם צריכים להשקיע בתיקונים עוד הרבה כסף וכל העסקה שעשיתם מתבררת כבלתי כדאית וזאת בגלל שלא לקחתם את הרכב אל מכון בדיקת רכב לפני הקנייה.


המוכר מתעקש שלא לבצע בדיקה של הרכב מה עושים?

אלמנט הלחץ משפיע על כל אחד מאתנו בצורה אחרת כאשר באם אתם עומדים לבצע רכישה של רכב שלרוב מדובר בקנייה יקרה וחשובה, הרי הלחץ אינו צריך להיות גורם משפיע שכן, אחרת אתם עשויים לעשות טעות איומה שתעלה לכם הרבה כסף ובעיקר עלולה להיות סכנה בטיחותית בנהיגה ברכב שלא נבדק. חשוב שתדעו שבכל קנייה של רכב זכותם הלגיטימית ביותר היא לדרוש כי הרכב יעבור בדיקה אצל מכון מורשה לשם כך ובמידה ובעל הרכב המוכר מתעקש שלא לתת לכם לבדוק את הרכב, הרי מן הראוי והנכון הוא לוותר על כל העסקה, שכן יתכן ויש לו סיבות טובות שהרכב לא ייבדק וכדאי לחשוד שמשהו לא תקין בסירוב זה.


זוג בודק מכונית

איך מתייחסים לתוצאות של מכון בדיקת רכב?

במכון לבדיקת רכב יעשו את הבדיקות הנחוצות העיקריות ביותר שהן, תקינות מערכת הבלמים, מערכת ההגה, רמת הזיהום של הרכב, המצב של המנוע, באם הרכב עבר תאונה או לא ועוד בדיקות נוספות רבות כאשר ניתן לבקש מהמכון הבודק לבצע בדיקות שאינן בסטנדרט בהתאם לצורך ולשלם עליהן תוספת בהתאם. באם אתם מגלים לאחר בדיקת המכון כי ישנן תקלות מהותיות, כדאי להתייעץ עם מוסך שאתם מכירים ולהביא בפניו את תוצאות הבדיקה, כך שהוא יכריע אם רכישת אותו הרכב כדאית או שעדיף להמשיך ולחפש רכב תקין וטוב יותר.