לימודי .net

מאמר זה פורסם ע"י elichairubin, בקטגוריה לימודים, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +

עולם ההייטק אשר התפתח מאוד בעשורים האחרונים נחשב לתחום המספק את המשרות הנחשקות ביותר במשק. צעירים רבים העומדים בפני צמתי החלטה אודות תחום הלימודים המבוקש על ידי פונים ללימודים מקצועות ההייטק השונים על מנת להשתלב באחת מחברות התוכנה או ההייטק בארץ ובעולם וליהנות מן התנאים המיוחדים של עובדי ההייטק. אחד מתחומי הלימודים המבוקשים בתחום ההייטק הוא לימודי net. מקצועיים אשר מעניקים לבוגרי הלימודים את הידע והכלים לעבוד כמתכנתי . net בחברות המובילות במשק.


מהם לימודי .net?

לימודי .net הם לימודים העוסקים בתורת התכנות של שפת . net מבית מייקרוסופט עליה מבוססות רבות מן התוכנות המובילות במשק. הבוגרים של לימודי .net אשר עוברים את בחינות ההסמכה של חברת מייקרוסופט מקבלים תעודת מקצוע בינלאומית אשר פותחת להם הזדמנויות תעסוקה רבות בחברות ההייטק המובילות בארץ ובעולם. לימודים net יכולים להיות לימודים במסגרת לימודי תעודה אשר מעניקים תעודת מקצוע לבוגרי הלימודים או במסגרת לימודים אקדמיים בהם מועברים קורסים במסגרת התואר ללימודי הנדסה.


לימודי .net כלימודי תעודה

לימודי .net המועברים כלימודי תעודה נחשבים ללימודים הנחשקים ביותר במסגרת לימודי התעודה הודות ליתרונות הגדולים שהם מקנים לבוגריהם המשתלבים בחברות ההייטק השונות עם סיום הלימודים. עם סיום הקורס ושיעורי ההכנה לבחינות ההסמכה של חברת מייקרוסופט, ניגשים התלמידים לבחינות ההסמכה ומקבלים תעודה מטעם חברת מייקרוסופט כמתכנתי . net מקצועיים שיכולים לעבוד במקצוע מיד בסיום הלימודים.


לימודי .net

תכני הלימודים

לימודי .net מכילים תכנים רבים ומגוונים הקשורים בקשר ישיר או עקיף לעבודת התוכנה על שפת התכנות. התכנים הנלמדים מובנים במטרה להעניק לתלמידים את הידע והכלים לתכנת בשפת . net של חברת מייקרוסופט. בין התכנים הנלמדים בקורסים ניתן למצוא קורסים בבניית תשתית, פיתוח ועריכת בדיקות על מוצרי מייקרוסופט מושתתים . net, שפות תכנות אחרות כמו שפת תכנות C, לימודים אודות מערכות ההפעלה השונות ותפעול שרתי אינטרנט, תכנות מונחה עצמים, לימודי בסיסי נתונים ומערכות מידע, הזנת בסיסי נתונים וניהולם בארגונים וכדומה.


משך הלימודים

משך לימודי .net נקבע על פי מוסד הלימודים המקיים את הלימודים ובהתאם למבנה של הקורסים. מאחר ולימודי net מורכבים מחומר רב, במרבית מוסדות הלימודים ייחשב הלימודים כלימודים ארוכים יחסית ללימודים מקצועיים אחרים ויתפרסו עד ל חמש מאות שעות לכל הקורס.


מקום הלימודים

מוסדות לימודיים שונים מקיימים לימודי .net והיום ניתן למצוא קורסים בשפת . net במכוני הלימודים ובמכללות הטכנולוגיות המקיימות לימודי תעודה ולימודים מקצועיים.