פתרונות הצללה מפני השמש

מאמר זה פורסם ע"י elichairubin, בקטגוריה מוצרים, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +

מתקני הצללה נחוצים לבעלי מרפסות וחצרות. לא ניתן לבלות תחת כיפת השמיים בשעות החמות ללא פתרונות הצללה להגנה מפני השמש. מחקרים מראים כי קרני השמש מסוכנות לבריאות העור. לצד הפגיעה בבריאות, פוגעות קרני השמש גם בריהוט הגן ומזרזות את תהליכי הבלאי הטבעי. פתרון הצללה מתאים לכל בית בוחרים בהתאם לגודל המתחם, העדפה אישית, שיקולי עיצוב וצורכי הדיירים. בין מתקני ההצללה הנפוצים לשימוש ביתי אפשר למצוא פרגולות, רשתות הצללה וסוככי מרקיזה.


סוככים צבעוניים או עוד פרגולה

מעטים יודעים כי בכדי לבנות פרגולות יש לקבל היתר בנייה מתאים. רוב האנשים בונים את הפרגולות ללא קבלת אישור מתאים ומסתכנים בקבלת קנס כספי או צו לפירוק המתקן. פרגולות העץ מהוות פתרון הצללה קבוע וסטנדרטי, כמעט בכל שכונת מגורים אפשר למצוא מספר פרגולות בחצרות הבתים ובמרפסות. הפרגולות מציעות פתרון הצללה יציב וארוך טווח. הפרגולה מקובעת ויציבה למשך שנים רבות, לא ניתן להזיז אותה או לסגור אותה.

בעלי בתים שמבקשים לעצמם פתרונות הצללה גמישים וזולים יותר יוכלו לבחור בסוככי מרקיזה. את הסוככים הצבעוניים אפשר לפגוע במרפסות הבתים ובתי קפה בכל רחבי הארץ. הסוכך מתקפל ללא קושי ומספק הגנה מלאה מפני קרני השמש החזקות והגשם. את בד המרקיזה שמרכיב את הסוכך אפשר למצוא בקשת רחבה של צבעים וסגנונות.

ההבדלים בין שני פתרונות ההצללה באים לידי ביטוי בעלויות, בשימוש ובעמידות. סוככי מרקיזה קצת יותר זולים מהפרגולות. שני המתקנים משרתים צרכים שונים. הפרגולה היא מתקן קבוע שלא ניתן לקפל ואילו את סוככי המרקיזה אפשר לקפל ולכוון במשיכת ידית. במבחן העמידות מגלה גם כן הפרגולה יתרון משמעותי, סוככי מרקיזה עמידים למשך שנים ארוכות אך קשה להתחרות בעמידות של מבנה העץ.


פתרונות הצללה לבעלי עסקים

כל פתרון הצללה לעסק מהווה חלק בלתי נפרד מעיצוב המתחם. בעלי עסקים משתמשים במתקני הצללה בכדי להציג לקהל הלקוחות את שם העסק, שעות הפתיחה, מספר הטלפון ומסרים של שיווק. סוככי מרקיזה מהווים בחירה נפוצה בקרב חנויות שכונתיות, בתי קפה ומסעדות. הסוככים מגנים על חלון הראווה ופתח הכניסה של החנות מפני השמש והגשם. בתי קפה שמציבים שולחנות במתחם חיצוני מחויבים לספק לקהל הלקוחות פתרונות הצללה והגנה מפני מזג האוויר.

רשתות הצללה תהיינה גם כן פתרון מצוין בעבור בעלי העסקים. הרשתות הדקות מעניקות למתחם אווירה מיוחדת של קיץ וחופש. הרשתות שימושיות בעבור עונת הקיץ, לא ניתן להשתמש בהן להגנה מפני הגשם. הבחירה ברשתות ההצללה אידאלית בעבור ירידים, פסטיבלים של קיץ, חופי ים ומסעדות על טיילת החוף.

הצללה