שולחן אוכן עגול בתפיסתו העיצובית

מאמר זה פורסם ע"י elichairubin, בקטגוריה מוצרים, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +

המורכבות של משימת עיצוב הבית יכולה להיות מתישה או מהנה כאחד. עיצוב בית לרוב דורש חוש יצירתי, ידע מוקדם אודות הטרנדים והעיצובים הקיימים והבנה של תיאוריות עיצוביות שונות כמו עיצוב על פי תיאוריית הפנג שוואי. לא פעם הטרנדים העכשוויים או הרצונות של בעלי הדירה המעוניינים בשילוב יופי ונוחות, מערימים קשיים על מציאת הרהוטים הנכונים אשר ישלימו את הקונספט העיצובי שנבחר. אחת הדוגמאות למקרה כזה הוא דוגמא בחירה בשולחן אוכל עגול.


משמעות שולחן אוכל עגול על פי תורת הפנג שוואי

על פי תורת הפנג שוואי, מיצוב הרהיטים בבית והעיצוב הכללי של חלל הבית או הדירה משפיעים רבות על איכות החיים של בעלי הבית. העיצוב הכללי של הבית על פי התורה צריך להיות כזה שיתמוך בתחושת מצב הרוח והאנרגיה של דיירה הבית. מיצוב של שולחן אוכל עגול כחלק מהריהוט הכולל של הבית על פי תורת הפנג שוואי יכול לתרום לשמחת החיים והחיוניות של דיירי הבית מעצם היותו חלק ממערך הרהיטים אשר תפקידם להזין את דיירי הבית.


חוויית הישיבה סביב שולחן אוכל עגול

בגלל המיקום של כל המסבים אל שולחן אוכל עגול, הישיבה סביב השולחן הופכת לחוויה אינטימית ונעימה. בניגוד לצורות אחרות של שולחנות אוכל, שולחן אוכל עגול מספק קרבה פיזית בין הסועדים אל השולחן. שולחן אוכל עגול מתאים ביותר לארוחות באווירה משפחתית או חברתית ועיצובו בסגנון הקלאסי- אירופאי למשל יהפוך כל אירוע בין אם הוא משפחתי ובין אם הוא חברתי לחוויה מיוחדת ונעימה עבור כל היושבים סביב השולחן.


את החוויה שבישיבה סביב שולחן אוכל עגול ניתן להעצים באמצעות עיצובים שונים של שולחנות עגולים, למשל, שולחן אוכל עגול המעוצב באופן מסיבי וכבד יתרום להגדרת האווירה שבארוחה ויהפוך את הארוחה לכבדה ומשמעותית. החומרים מהם עשוי השולחן, למשל שולחן אוכל עגול העשוי זכוכית יהיה שונה לחלוטין משולחן אוכל עגול העשוי עץ במיצוב הכללי שלו בבית ובהתאמה שלו לשאר הרהיטים בבית. והצבעים של השולחן, שולחן אוכל עגול בגווני עץ כהים במיוחד יתאימו לחלל חדר רציני וקלאסי ולעומתו, שולחן אוכל בצבעים בהירים יותר ישתלבו בחללי עיצוב נוחים וקלילים יותר.


לסיכום, בחירה בשולחן אוכל עגול במסגרת הרהיטים שיעצבו את הבית היא בחירה עם אמירה עיצובית מסוימת ומיוחדת. בניגוד לשולחנות אוכל מרובעים או מלבניים, שולחן אוכל עגול חייב להתאים לאווירה של חלל החדר בו הוא נמצא ולתפיסה העיצובית של בעלי הבית.