קטלוג חדרי שינה בעיצוב רומנטי

מאמר זה פורסם ע"י elichairubin, בקטגוריה מוצרים, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +

זוגות צעירים ומבוגרים מבקשים להכניס קצת יותר רומנטיקה אל מערכת היחסים, שיפוץ חדר השינה ובחירת רהיטים חדשים יחזירו את הניצוץ הישן. גברים רבים חוששים מהעיצוב הרומנטי, הם בטוחים כי יחכה להם בסוף התהליך חדר שינה ורוד ונשי. בפועל אין זה כך, אפשר למצוא עיצובים רומנטיים ונעימים גם ללא הפיכת החדר למתחם נשי, אלמנטים של בדים רכים, וילונות נופלים, נרות ורהיטים לבנים ותואמים יעניקו חדר שינה רומנטי לשני בני הזוג.


קטלוג חדרי שינה מעורר ויכוח

תתפלאו, למרות שמערכת היחסים ביני לבין בעלי נפלאה וקיבלתי יד חופשית לעיצוב הבית כולו, דווקא שביקשתי לשפץ את חדר השינה נתקלתי בסירוב ושורה ארוכה של תירוצים. כל ניסיון להכניס הביתה קטלוג חדרי שינה גרר אחריו ויכוחים ארוכים על ההוצאות הכספיות שלנו. הבנתי במהרה כי שורשי הבעיה מסתתרים דווקא המקום אחר ולא בתחום הכלכלי, הבית כולו עבר שיפוץ ורק חדר השינה נשאר כמעט אותו הדבר מאז שעברנו לגור יחד. חשוב להבהיר כי מדובר בדירת הרווקים הגברית שלו, חדר השינה סביר ונוח ואני תמיד חלמתי על חדרי שינה רומנטי כמו בקטלוג.


באחד הימים החלטתי לבנות תכנית פעולה מושלמת ולדבר איתו על הנושא כשהוא מרוצה ומאושר, יום חמישי בלילה מכבי תל אביב ניצחה ומחר לא צריך לקום מוקדם לעבודה. הוא מרוצה ונינוח וזאת בדיוק בשעה לפתוח לידו קטלוג חדרי שינה ולהתחיל בדיון. כמו תמיד גם הפעם הנושא מיד הפך טעון, הפעם הגעתי מוכנה והסברתי שבדקתי את הנושא ונוכל לשאת בעלויות ללא כל קושי.


מי מפחד מקטלוג חדרי שינה?

הפצרתי בו שוב ושוב, ביקשתי רק שיגניב מבט אל הקטלוג ויגלה שהשד לא כזה נורא. הוא הסכים להסתכל כל עוד אני מבטיחה לא לקבל החלטות בלעדיו ולא להפתיע אותו בחדר שינה ורוד ומלא בדובונים ושושנים. הוא לקח את קטלוג חדרי השינה והתחיל לעיין ולהראות עניין, בתוך כמה דקות אנחנו כבר נמצאים בשיחה ערה על עיצובים רומנטיים, נרות, מיטות גדולות ושטיח פרוותי ומחמם לחורף...אולי גם רצפת פרקט חדשה ותריסים חדשים שיהיה ממש כמו בתמונה.


הסתבר כי הגבר הקשוח שלי חשב שכל קטלוג חדרי מלא רק באלמנטים של נשים, צבעים ורודים ועיצובים שלא מתאימים לגברים. הוא מיד התוודה וסיפר לי סיפור מצחיק על אקסית מלפני הרבה שנים שניסתה להפוך את חדר השינה שלהם לחדר מעוצב של ילדה קטנה. הרגעתי את הגבר החזק שלי והבטחתי שנקבל את כל ההחלטות יחד, נבחר צבעים שמתאימים לשנינו ונעצב ביחד את החדר הרומנטי שלנו. אל חדר השינה נכנס בכל זאת דובון אחד שהגיע אליי יום למחרת במשלוח מיוחד עם חבילת שוקולד משובח מבעלי המדהים.