היכן ניתן לרכוש בארץ שמלות כלה צנועות?

מאמר זה פורסם ע"י elichairubin, בקטגוריה אטרקציות ואירועים, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +

החשיבות של בחירת שמלת כלה

יום החתונה עצמו זהו אולי היום המאושר ביותר בחיי כל אדם (ליתר דיוק בחיי כל אישה). ההכנות לחתונה יכולות להימשך גם חצי שנה ויותר, כאשר כלה וחתן המיועדים צריכים לדאוג לכל פרט ופרט: אולם האירועים, כיבוד לאורחים, מכתבי ההזמנה לחתונה, מוסיקה, די ג’יי וכהנה וכהנה דברים. בכל זאת, יש דבר אחד שחשיבותו עליונה יותר אפילו מכל הדברים הללו - זוהי שמלת כלה. לא משנה אם מדובר בשמלות כלה צנועות או מפוארות, כל כלה עתידית רוצה להיראות בשיא הפאר וההדר ביום חתונתה.

כיצד מוצאים שמלות כלה צנועות שנראות מעולה?

כדי למצוא שמלות כלה צנועות צריך לחפש זמן רב, כאשר המטרה היא למצוא שמלת כלה במחיר צנועה שנראית מיליון דולר. אחת האופציות הטובות היא לחפש מעצבי שמלות כלה טריים בשוק. בדרך כלל, הם נוקבים במחירים צנועים מאוד, וזה ללא קשר לטיב השמלה. את המעצבים של שמלות הכלה במחירים צנועים כדאי לחפש דרך אינטרנט, כאשר רובם מעדיפים לפרסם את עצמם שם מפאת חוסר משאבים. כך או כך, המילים 'שמלות כלה צנועות' לא צריכות להפחיד אתכן, כיוון שדווקא שמלת כל צנועה היא לפעמים הכי יפה.

אילו סוגים של שמלות כלה צנועות ניתן למצוא כיום בישראל?

כלה עתידית שמחפשת שמלת כלה צנועה יכולה לפנות לחנויות הייעודיות של שמלות כלה צנועות ולמצוא שם מבחר רחב של דגמים שונים של השמלות. השוני של שמלות הכלה הללו לעומת שמלות כלה מפוארות טמון בכך שהן מעוטרות בצניעות וחסרות את התוספות הפונקציונאליות כגון קישוטי התחרה שקיימות בשמלות המפוארות. היתרון של שמלו כלה צנועות יכול להימצא בכך שמלכתחילה, עוד מימים ימימה, שמלת הכלה הייתה אמורה קודם כל לשדר צניעות. הרי כל המשמעות של הצבע הלבן של שמלת כלה זה לסמל את הטוהר.

השכרת שמלת כלה מול קניית השמלה?

אחד ההיבטים של המחיר הגבוהה בדרך כלל של שמלת הכלה, זוהי השיטה בה הכלות משכירות את שמלת הכלה לטובת האירוע עצמו, ומחזירות אותו לאחר מכן. הבעיה כאן היא שהרבה נשים החלו להעדיף את האופציה הזאת על פני קניית שמלת הכלה. כתוצאה מכך, גם מעצבי שמלות הכלה וסלונים של שמלות הכלה החלו להעלות את המחירים של ההשכרה, כך שכיום אין כל כך הבדל בין קנייה להשכרה של שמלת כלה. בכל אופן, אם הכלות רוצות לקנות שמלת כלה, כדאי שהן ינסו למצוא שמלות כלה צנועות במחיר שלהן.

עוד מאמר על שמלות כלה צנועות