גיוס אשראי

מאמר זה פורסם ע"י elichairubin, בקטגוריה ביטוח ופיננסים, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +

מעוניינים לצאת לחופשה וזקוקים למימון? רוצים לפתח תחום עסקי מסוים ואתם זקוקים למסגרת אשראי והעמדת הלוואה לצורך העניין? מעוניינים לגייס אשראי לכל מטרה, לרבות, שיפוץ הבית, החלפת הרכב, קיום אירוע משפחתי וכדומה? זה הזמן להכיר את כל אמצעי גיוס האשראי העומדים לרשותכם.

גיוס אשראי באמצעות הבנקים המסחריים

האפיק הראשוני של כל אדם המעוניין בגיוס אשראי היא באמצעות פנייה לסניף הבנק אליו הוא משתייך. הגדלת קוו האשראי הבנקאי שלכם, תחייב אתכם (ברוב המקרים) להעמיד לרשות הבנק בטחונות או ערבויות שונות לצרכי קבלת האשראי או העמדת הלוואה.

גיוס אשראי באמצעות גופים חוץ בנקאיים

דרך נפוצה להשגת קווי אשראי מיידיים וללא צורך בהעמדת ערבים היא באמצעות מקורות מימון חוץ בנקאיים. גופים אלו כוללים מספר רב של חברות ומוסדות המעמידות לרשות לקוחותיהם קווי אשראי והעמדת הלוואות לכל מטרה. בין יתר הגופים המוגדרים כגופים חוץ בנקאיים תמצאו: חברות ביטוח וחברות כרטיסי אשראי, העמדת אשראי והלוואות באמצעות קרנות ממשלתיות או קרנות משקיעים פרטיות, העמדת הלוואות באמצעות מקום העבודה, גופים פיננסיים פרטיים ועוד.

גיוס אשראי באמצעות מקור פיננסי חוץ בנקאי, מאפשר לכל אחד ואחת מכם, להעמיד לרשותו אשראי בנקאי באמצעות העמדת הלוואה מיידית, וללא צורך בהעמדת ערבים או בטחונות. גיוס אשראי בשיטה זו מיועדת לשכירים, הזקוקים סכומי כסף משתנים לכל מטרה, וכמו כן, לעצמאיים ובעלי עסקים, הזקוקים לגיוס אשראי למטרות קידום העסק ופיתוח יזמי. פתרונות האשראי השונות באמצעות מקורות פיננסיים חוץ בנקאיים, מוענקים כנגד התחייבות לווה הכספים להשיב את סכום הכסף לו הוא זקוק על פי תנאי ההלוואה המועמדת לרשותו, בתוספת ריבית משתנה בהתאם לגודל ההלוואה, תקופת נטילת ההלוואה וכדומה.

גופים פיננסיים חוץ בנקאים, בוחנים באופן שיטתי את יכולותיו הכלכליות של מבקש ההלוואה, ועל פי קריטריונים שונים, מותאמת לכל לקוח ולקוח מסגרת נטילת הלוואה מועדפת. מסלולי ההלוואות השונות לצרכי גיוס אשראי, באמצעות גופים פיננסיים חוץ בנקאיים, מאפשרים לכם ליהנות ממספר רב של מסלולי החזר, החל מהלוואות לטווח הקצר ועד להלוואות לטווח הרחוק.

יתרונות גיוס האשראי במסגרת זו, מאפשרים לכל אחד ואחת מכם, ליהנות מקבלת כספים מיידית, ללא צורך בהעמדת ערבים, וללא פגיעה במסגרת הבנקאית שלכם. כיום, תוכלו להיעזר בשירותיהם של חברות המתמחות בהעמדת הלוואת לכל מטרה במסגרת חוץ בנקאית, או בפעולות גיוס אשראי ממקורות מימון שונים. חברות אלו מעמידות לרשותכם ייעוץ פיננסי מקצועי ומגוון פתרונות גיוס אשראי לשכירים ועצמאיים כאחד.

עוד מאמר מעניין בנושא גיוס אשראי