צימר רומנטי בצפון זה כיף גדול

מאמר זה פורסם ע"י elichairubin, בקטגוריה פנאי ובידור, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +

כשאני מרגישה לחוצה, אם בגלל הבית ואם בגלל העבודה, אני תמיד מנסה לחשוב מהו הדבר שיגרום לי להרגיש יותר טוב. האם אני יכולה לצאת למסעדה עם חברה ולשכוח מעט מצרות היום יום שלי, או שאני יכולה אולי לנסוע עם בן הזוג היקר שלי אל צימר רומנטי בצפון. אין בכלל ספק בכך שהבילוי המועדף עלי הוא צימר רומנטי בצפון, אך יחד עם זאת, מדובר על בילוי שאני לא יכולה להרשות לעצמי כל חודש. בשנים האחרונות הצימרים הרומנטיים בצפון הפכו להיות עניין יחסית יקר עבורי, ולכן, הפתרון הכי טוב שאני מוצאת הוא מבצעים שונים לצימרים כאלה ואחרים. העניין הוא שרמת הצימרים הפכה להיות כל כך גבוהה ומפנקת, שאני לא יכולה לוותר על כזו רגיעה באמצע החיים הלחוצים שלי, ולכן בכל פעם מחדש אני מוצאת את עצמי מנסה לעשות את מרב המאמצים כד לצאת לחופשה כזו.

בחירת צימר רומנטי בצפון

הפעם האחרונה שבה יצאתי לצימר רומנטי בצפון עם בן הזוג שלי, הייתה לפני חודש, ואני חייבת להיות כנה ולומר שלא היה לי פשוט לבחור את היעד. ידעתי שאני רוצה לנסוע לצימר, והיה לי ברור שרק הצפון הוא אופציה עבורי, אך יש כל כך הרבה צימרים רומנטיים בצפון, שהבחירה ביניהם היא בכלל לא פשוטה. אחרי הרבה התלבטויות, ואחרי שבן הזוג שלי הודיע לי שלו זה לא משנה ושנלך לאן שאני רוצה, הצלחתי למצוא צימר רומנטי בצפון שנראה היה לי מטופח ויפה, אך המחיר שלו לא היה מוגזם מידי. האמת היא שבהתחלה חשבתי להתייעץ עם חברות שלי לגבי הנושא של צימר רומנטי בצפון, אך מאוחר יותר החלטתי שהפעם דווקא האינטרנט יכריע את העניין, ומה שיראה הכי טוב בתמונות, הוא יהיה מה שאבחר.

תענוג לנוח

הבחירה שלי של הצימר הרומנטי בצפון התגלתה כבחירה מעולה, כי היינו היחידים בכל המתחם, והמארחים היו נפלאים. אין לי מילים לתאר את השקט והשלווה שכל אזור הצפון משרה עלי, ובמיוחד כאשר אני מתארח בצימר רומנטי בצפון, אשר רואים את ההשקעה שהושקעה בו בכל פינה. המארחים בצימר מאוד מצאו חן בעיני, כי אומנם הם פנקו אותנו והציעו לנו הרבה מתנות והפתעות, אך הם לא היו מעיקים, וידעו לתת לנו את החופש והשקט שלנו. לסיכום, אני ממליצה על קפיצה קטנה לצפון, כי אין כמו חופשה בצימר מפנק, במיוחד עבור מי שחייו מלחיצים מעט.