המשפחתית הקטנה של יונדאי i25

מאמר זה פורסם ע"י elichairubin, בקטגוריה מוצרים, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +

תחת השוק הגדול של הרכבים המשפחתיים, קיים שוק מיוחד המציג תת-קטגוריה שהולכת ותופסת תאוצה בשנים האחרונות. זוהי הקטגוריה של המשפחתיות הקטנות. לעתים קשה קצת לאפיין אותה. היא נעה על ציר בין מכוניות הסופרמיני מבחינת הגודל, אבל מעוניינת להציג יכולות של מכונית משפחתית. לא כל מכונית מצליחה לעמוד בכך, אבל הדגם של יונדאי i25 בהחלט עומד באתגר בכבוד ובהצלחה.

יונדאי i25 מציעה בדגם החדש שדרוג חשוב מאד במגוון רחב מאד של תחומים. מבחינת המראה והעיצוב - אי אפשר להתעלם מהיונדאי i25. מדובר על רכב שנראה מרשים גם מבפנים וגם מבחוץ. כרגיל ביונדאי החליטו להשקיע באיכות של חומרי הגלם, בכדי שהנוסעים והנהג ייהנו מחוויית נהיגה ונסיעה יוצאת דופן. גם המרווח של יונדאי i25 הוא נאה ביחס למשפחתיות קטנות.

עוד נושא שחשוב להתעכב עליו, הוא ביצועי המנוע וצריכת הדלק של יונדאי i25. מדובר על מנוע חזק שעושה את העבודה שלו באופן שקט, ומצליח לעמוד גם במקרים מאתגרים. גם צריכת הדלק נחשבת חסכונית למדי. גם תיבת ההילוכים של יונדאי i25 נחשבת נוחה מאד, ומאפשרת מעבר נוח וטבעי. חווית הנהיגה ביונדאי i25 אף היא ברמה גבוהה. יש אחיזת הגה טובה מאד בכביש, וקל לשלוט על הרכב. בקיצור - אם אתם מחפשים רכב משפחתי, אך מחפשים מחיר זול יותר - אין ספק שמדובר באופציה ראויה.


להתפנות ולעשות ביטוח רכב

לאחר שרכשתם את היונדאי, אתם תתפנו לנושא שהוא לא פחות חשוב - ביטוח רכב חדש עבורכם ועבור הרכב עצמו. אתם בוודאי שואלים את עצמכם, איזה פרמטרים בכלל משפיעים על המחיר של ביטוח רכב.

בעיקרון, המחיר של ביטוח רכב הוא מחיר לשנה. כדי לשלם אותו, יש לכם מספר אפשרויות. אם נוח לכם לשלם את כולו בבת אחת - חברות הביטוח מסכימות לכך כמובן. עם זאת, חברות הביטוח מוכנות לרוב גם לתשלום של פרמיה חודשית עבור ביטוח רכב. ברוב המקרים, בהנחה שמדובר בביטוח של מאות שקלים, אין צורך לפרוס את הסכום על פני כל השנה, ומספיק לפרוס אותו לתקופה של כמה חודשים.

אז מה משפיע על גובה המחיר של ביטוח רכב? ראשית יש כמובן את הדגם של הרכב עצמו. אם תרכשו יונדאי i25 חדשה לחלוטין, הדבר יהווה יתרון מבחינתכם - שכן רכב שכזה נחשב בטיחותי, ופחות מועד לתאונות. כמובן שהדבר גם יוכל להעלות את הפרמיה עבור הביטוח המקיף, שכן עלויות התיקון והטיפול יהיו גבוהות יותר. עם זאת - בסך הכללי מדובר על רכב ידידותי לפוליסות ביטוח.


וגם הנהג משפיע

עוד גורם שישפיע על המחיר של הביטוח שאותו תשלמו על היונדאי, הוא כמובן האדם שמאחורי ההגה. אם האנשים שינהגו ביונדאי הם אך ורק אנשים מבוגרים, שיש להם ניסיון מאחורי ההגה, ואין להם שמץ של עבירה תעבורתית אחת - הדבר ישפיע לחיוב על המחיר שתשלמו, והוא ילך וירד. לעומת זאת, מחיר עבור נהג חדש, נהג צעיר, או נהג שיש לו רקע של עבירות תעבורה - יהיה מחיר גבוה יותר, ויש לקחת זאת בחשבון.