הדגם ההיברידי של טויוטה - הפריוס

מאמר זה פורסם ע"י elichairubin, בקטגוריה עסקים ושירותים, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +

הטרנד ההיברידי הולך ונהיה נפוץ יותר ויותר בעולם כולו, וכך גם בישראל. אנשים מגלים כי הם יכולים ליהנות מרכב פרטי, ובמקביל גם לחסוך בצריכת הדלק ולתרום לאיכות הסביבה. אחד מהדגמים ההיברידיים הבולטים ביותר שניתן להשיג כיום בישראל, הוא הדגם של טויוטה פריוס. מבחינות רבות, טויוטה פריוס היא מכונית משפחתית לכל דבר ועניין - אלא שהיא גם היברידית.

טויוטה פריוס מציעה מושבים מרווחים במיוחד גם לנהג וגם לנוסעים האחרים. בתוך הרכב תוכלו למצוא שלל אביזרים שונים. כמו כן, גם תא המטען של הטיוטה הוא מרווח למדי. גם נוחות הנסיעה של הטויוטה האריס היא ברמה גבוהה מאד. הנהיגה בתוך הטויוטה מאפשרת אחיזה יציבה למדי בהגה, ונהיגה בטיחותית במיוחד. אמנם לא תוכלו לבצע מרוצים עם הטויוטה פריוס, אך מדובר בהחלט על דגם מוצלח במיוחד לנסיעה בתוך העיר ומחוצה לה בכבישים בינעירוניים.

כמובן שגולת הכותרת של טויוטה פריוס הוא בצריכת הדלק שלה. בתור מכונית הדלק, צריכת הדלק שלה היא חסכונית ברמה שאין בכלל אפשרות להשוות אותה לדגמים אחרים. אע’פ שהמחיר ההתחלתי שלה הוא יחסית גבוה כמחיר של כל מכונית היברידית, הרי שאם אתם מביטים על החיסכון לטווח הארוך - מדובר ברכישה משתלמת במיוחד.


וכעת מתפנים לביטוח של טויוטה פריוס

לאחר שרכשתם את הרכב, אתם תידרשו לעשות כמובן פוליסת ביטוח לרכב. הפוליסה הזו תהיה גם של ביטוח חובה, ורצוי גם ביטוח מקיף שיכלול בתוכו ביטוח צד ג'. אולם, אם גם יש לכם ילדים שזה עתה קיבלו רישיון נהיגה, סביר מאד להניח שתצטרכו וגם תרצו לעשות עבורם ביטוח רכב לנהג צעיר.

מה מוגדר כנהג צעיר? בעיקרון, בעוד שהגדרה של נהג חדש היא קבועה בחוק, הרי שההגדרה של נהג צעיר תלויה בחברות הביטוח. עם זאת, ברוב המקרים כאשר מדובר על ביטוח רכב לנהג צעיר, נוהגות רוב חברות הביטוח ליישר קו ולהצביע על גיל 24 בתור הגיל שמפריד בין נהג צעיר לכזה שאיננו צעיר.

חשוב גם להדגיש, כי חברות רבות מציעות שתי פוליסות שונות של ביטוח רכב לנהג צעיר - האחת לנהג עד גיל 21, והשנייה לנהג מגיל 21 עד גיל 24, כאשר הפוליסה השנייה היא גם הזולה יותר. חשוב מאד לזכור כי ביטוח רכב לנהג צעיר, יהיה גבוה יותר מאשר ביטוח רכב לנהג ותיק. הדבר גם הגיוני - נהג צעיר חשוף יותר לטעויות על הכביש, ולכן מבחינת חברות הביטוח מדובר על סיכון גבוה יותר. כמובן שבדיוק מהסיבות הללו של הסיכון - עליכם לבטח את הילדים שלכם.


ממתי אפשר לבטח?

חשוב לרכוש את פוליסת הביטוח עבור טויוטה פריוס, מרגע שהילדים שלכם קיבלו את רישיון הנהיגה המיוחל. זכרו שעצם העובדה שהם קיבלו רישיון, אומרת בסך הכול שהם הצליחו לעבור את הטסט שלהם בהצלחה, והדבר לא מהווה ערובה לכך שהם יהיו בטוחים לבדם על הכביש. לכן רכשו עבורם ביטוח בשלבים הראשונים, גם אתם וגם הם תוכלו לחוש בטוחים יותר.