כל אחד צריך מדי פעם הלוואה

מאמר זה פורסם ע"י elichairubin, בקטגוריה עסקים ושירותים, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +

ישראלים רבים משנוטים לחשוב לוקחים מדי פעם איזו הלוואה. באופן עקרוני לא תמיד מדובר על סכומים גבוהים שכן לעתים אתם זקוקים רק לכמה אלפי שקלים כדי לסגור את החודש או כדי לצאת לחופשה שתכננתם זמן רב. גם הוצאות לא צפויות כגון תיקונים לרכב או ברחבי הבית יכולים להתרחש במפתיע, וכמה אלפים בהחלט יכולים לסגור את הפינה במקרים כאלה. המוסדות העיקריים שמעניקים הלוואות הם הבנקים אך ישנם עוד מקומות אליהם תוכלו לגשת במידה ואתם צריכים כמה שקלים.

מקום העבודה שלכם

רבים לא יודעים זאת אך במידה ואתם זקוקים לאיזושהי הלוואת אקספרס באופן מהיר, ניתן בהחלט ללכת למעביד שלכם, להסביר לו את הקושי ולבקש הלוואה. כנגד ההלוואה תוכלו לשעבד את המשכורות הבאות שלכם. במידה ומדובר בסכומים צנועים תוכלו לבקש פשוט מקדמה עבור המשכורת הבאה שלכם. מקדמה זו היא מעין הלוואת אקספרס קטנה. בהתחשב ביחסים שלכם עם המעביד, בוותק ובמידת האמון שהוא נותן בכם תתקבל ההחלטה. כמובן שגם השקפת העולם בנושאים כאלה ותזרים המזומנים של החברה נכנס לשיקול.

חברות אשראי

גם חברות אשראי הן אפשרות מצוינת לקבלת הלוואת אקספרס או הלוואה לטווח ארוך. במידה ואתם עובדים מול חברת אשראי כלשהי ובמידה ויש לכם כרטיס אשראי חוץ בנקאי ישנו סיכוי לא רע שהחברה שלכם תשמח להעניק לכם הלוואה. כל עוד אתם נמצאים בקשר טוב עם חברת האשראי שלכם ולא פיגרתם יותר מדי בתשלומים, רוב הסיכויים שבמידה והסכום שאתם זקוקים לו הוא הגיוני, תזכו לקבל את הכסף.

השוק האפור

אחד המקומות האחרונים אליו כדאי לכם לפנות כדי לקבל הלוואת אקספרס הוא השוק האפור. לא מעט גורמים עבריינים ישמחו להעניק לכם סכומים גבוהים או צנועים בתמורה לריביות גבוהות בהרבה מאלה שנהוגות במסלולים האחרים. אפשרות זו פסולה מכל וכל לא רק בגלל ההשלכות הלא חוקיות אלא גם בשל שיטות הגבייה האלימות. שיטות אלו כוללות לעתים קרובות סחיטה ואיומים ולא מעט סנקציות אלימות. ראו הוזהרתם.

חברות ביטוח

במידה וצברתם מעל שלוש שנות חיסכון בקופות גמל או בקרנות פנסיה, דעו שאתם יכולים להלוות כסף מחברת הביטוח שלכם תמורת החיסכון. ההלוואות לא יפגעו בחיסכון הפנסיוני שלכם שישמש אתכם רק כביטחון. במידה ותחזירו את ההלוואה תוכלו לשכוח מכל העניין ולהמשיך בחייכם.

קרובי משפחה

לא תמיד ניתן לפנות לבקש הלוואות מקרובי משפחה. למרות זאת אם אתם יודעים בוודאות כי יש באפשרותם להלוות לכם כסף, לעתים מדובר באפשרות הטובה ביותר כיוון שבני משפחה לעולם לא ייקחו מכם ריביות בניגוד לשאר הגופים. במידה ואתם מרגישים לא נעים, חשבו האם אתם הייתם מלווים להם כסף בעת צרה. רוב הסיכויים שהתשובה לכך חיובית ועל כן אין מקום להיסוסים. בהצלחה לכולכם.