שירותי תרגום נפוצים – המומחה בתרגומים!

מאמר זה פורסם ע"י זמנהוף , בקטגוריה שונות, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +

תחום התרגומים הוא תחום עשיר ומגוון ובתוכו המון תת תחומים בהתאם לסוג הטקסט. במאמר זה אסקור שירותי תרגום פופולאריים בקרב חברות, מוסדות ואינספור סטודנטים ברחבי ישראל. רבים לא יודעים את זה את כל טקסט כלומר כל סוג של טקסט דורש לרוב מתרגם מסוג אחר ואני לא מדבר דווקא על השפה ממנה אתם מתרגמים אלא על הנושא בו עוסק המסמך.

לדוגמא… אם אנו צריכים לתרגם מסמך שיש בו טקסט משפטי אנו זקוקים למתרגם משפטי וזאת בשל העגה / המונחים המשפטיים הסבוכים אותם יכול יכול לתרגום (בצורה ראויה) רק עם מתרגם אשר מבין את השפה המשפטית ולכן הוא חייב להיות בהכרח עורך דין, סטודנט למשפטים או מרצה למשפטים.

שירותי תרגום

כהמשך לפסקה הקודמת ועכשיו שהבנו מדוע יש צורך במתרגם שונה בהתאם לסוג הטקסט הספציפי אסקור סוגי תרגומים או ליתר דיוק שירותי תרגום שונים אותן מספקים חברות תרגומים ברחבי ישראל ובעולם.

תרגום משפטי

תרגום משפטי הוא מהשירותים הפופולאריים ביותר חברות תרגומים. תרגום מסמכים משפטיים שונים כמו גם עדויות (תרגום סימולטני) מחייב פניה אל מתרגם אשר מומחה בעגה המשפטית. הלקוח המוביל עבור שירותי תרגום משפטי הם כמובן משרדי עורכי דין שונים אשר זקוקים לתרגום (לעיתים) רחב ידיים של מסמכים רבים ומגוונים.

תרגום תוכנות

כל תוכנה שאנו משתמשים בה (מרביתן) עוברות תרגום לעברית בשלב זה או אחר. תרגום תוכנה מחייב פנייה אל מתרגם מקצועי בהתאם לסוג התוכנה והנושא בה התוכנה עוסקת. אם לדוגמה התוכנה עוזרת לחברות כח אדם לפקח על מאגר עובדים יש צורך במתרגם אשר מבין מינוחים וקיצורי מילים מתחום כח האדם והדבר נכון אפילו למשחקי רשת ואחרים.

תרגום רפואי

טקסטים רפואיים דורשים ידע רב בתחום הרפואי המדויק בו עוסק הטקסט. טקסט רפואי עמוס במינוחים רפואיים ובמיוחד כאשר מדובר על תחום מקצועי סבוך. מסיבה זאת תרגום רפואי הוא עוד תחום בו יש צורך במתרגם מקצועי ברמה הגבוהה ביותר אשר מבין מינוחים רפואיים סבוכים בתחום בו עוסק הטקסט.

מה למדנו?

הסקירה הקצרה של שירותי התרגום עליהם דיברנו מלמדת כי יש צורך בחברת תרגומים גדולה ומקצועית וזאת מכיוון שכל חברת תרגומים מחזיקה במאגר מתרגמים מקצועי כך שהם יכולים לבחור את המתרגם המתאים ביותר לסוג הטקסט אותו אתם מבקשים לתרגם.

בנוסף חברת תרגומים מציעה מחיר טוב פי כמה ממתרגם עצמאי ולכן מהווים את פתרון אידאלי לכל צרכי התרגום שלכם.

המון בהצלחה, מתרגם מומחה