לא משנה אם מזמינים חשמלאי או צבע- סיפתח תורמים קהילה

מאמר זה פורסם ע"י siftach1, בקטגוריה עסקים ושירותים, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +

חשמלאי בחולון ובכל מקום בארץ- רק דרך סיפתח

איך זה שתמיד, אבל תמיד כשקופץ הפיוז או מחפשים שירותי צבע טוב, המגנט עם פרטי חשמלאי בחולון נעלם, לשכנים אין היכרות עם אחד מוסמך ואצלכם הזיעה מתחילה לטפטף בעוצמות מבהילות? למרבה הזמן מערכת החיפוש של אתר סיפתח תסייע לכם במציאת חשמלאי בחולון, צבע, אינסטלטור או כל איש מקצוע אותו אתם מחפשים, לעתים ממש בדחיפות, בזמן תגובה של מעכשיו לעכשיו או אפילו בשעות בלתי קונבנציונליות. עם סיפתח תמצאו חשמלאי בחולון אבל לא רק שתקבלו את החשמל שלכם בחזרה, תקבלו גם את ההזדמנות להשפיע. מה הקשר אתם שואלים? יש, ובגדול!

סיפתח למען כולם

מי שעומד מאחורי אתר סיפתח הגה רעיון פשוט ונפלא- למה לא נשתמש בכלי החזק שמעניק לנו האינטרנט, ונהפוך את כל המשתמשים באתר לקבוצה אחת גדולה של תורמים- ועוד ללא עלות? טבעו של אתר הוא לקבל רווחי גלישה. אתר סיפתח החליט להרים את הכפפה ולתרום מחצית הרווחים לעמותות שונות לפי בחירתכם. אתם נכנסים לאתר, בוחרים קודם כל חשמלאי בחולון שיגיע עם הכשרה, נסיון ובמהירות לביתכם, ובעצם הכניסה תתרמו לקהילה מבלי שתבזבזו שקל אחד. את העמותה לה ייתרם הכסף תבחרו אתם, כך שההשפעה שלכם היא מיידית ואפקטיבית.

בפעם הבאה שתחפשו חשמלאי בחולון, טכנאי בחדרה או צבע בירושלים- זכרו שתרוויחו שירותי בעל מקצוע, אבל גם אחת מן העמותות ירוויחו מכם.

הכנסו עכשיו ל www.siftach.co.il
והיו שותפים לתרומה חברתית של ממש.