אופניים חשמליות

מאמר זה פורסם ע"י elichairubin, בקטגוריה פנאי ובידור, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +

במשך שנים ארוכות הייתי נוסעת בכל יום לעבודה עם המכונית שלי, ולמרות שהמשרד שלי נמצא מאוד קרוב לבית, הייתי מבלה הרבה מאוד זמן בפקקים. הרבה מאוד זמן חיפשתי פתרון למצב הזה, ולא היה לי שום תחליף לדרך שאני צריכה לעבור כל יום מהבית שלי ועד לעבודה, עד שיום אחד שמעתי אל קיומן של אופניים חשמליות. אני מודה שבהתחלה הייתי יחסית סקפטית, כי מה לי ולאופניים חשמליות? ואני בכלל לא כל כך אוהבת לרכב על אופניים, אך יחד עם זאת, גיליתי שמדובר על כלי תחבורה שיש לו רק יתרונות, ועכשיו להשתמש בו על בסיס יומי.


למה אופניים חשמליות זה טוב?

האמת היא, שאופניים חשמליות זה נפלא מהרבה מאוד סיבות. ראשית, בעזרת אופניים חשמליות אני כבר לא עומדת בפקקים, מה שאומר שבכל בוקר יש לי עוד חצי שעה לישון, וזה המון! מעבר לכך, אופניים חשמליות לא צריך בכלל לתדלק, כך שאני חוסכת לא מעט כסף בחודש על דלק. עוד יתרון מעולה שממנו נהנה מי שמשתמש באופניים חשמליות, הוא העובדה שבכלל לא צריך לבזבז זמן על חיפושי חנייה. המשרד שלי נמצא במקום מאוד מרכזי של העיר, ולא פעם היה קורה לי עם המכונית שהייתי מבזבזת הרבה זמן על חיפוש חניה. לעומת זאת, מאז שאני מגיעה לעבודה עם האופניים החשמליות שלי, אני בכלל לא צריכה לחפש חניה ועוד זמן נפלא שאני חוסכת.


תצוגת אופניים חשמליות

יתרונות נוספים

מעבר לכל מה שציינתי, אופניים חשמליות הן גם הרבה יותר טובות ובריאות לשימוש כי הן לא מזהמות את האוויר שלנו. הרכבים שכולנו משתמשים בהם על בסיס יום יומי מזהמים מאוד את האוויר בגלל הדלק, ולעומת זאת, כל הבעיות האלה לא קיימות עם האופניים החשמליות. נקודה נוספת לטובת של האופניים החשמליות, זה העובדה שאני יכולה לבחור האם לפדל בהם ולהשתמש בהן כמו באופניים רגילות, או שאני רוצה להשתמש במנוע הקטן שלהן. בצורה כזו אני יכולה לעשות גם ספורט של ממש בדרך לעבודה, וזה נפלא בעיני, כי זה עוזר לי לשמור על הכושר שלי. לסיכום, אני חושבת שהייתי צריכה לעבור להשתמש באופניים חשמליות לפני הרבה מאוד זמן, כי הן מאוד טובות לי והן גם בכלל לא היו יקרות. אני ממליצה לכולם לעבור לאופניים החשמליות, כי הן נפלאות והן יכולות להגיע למהירויות מכובדות מאוד, אך אין בהן את הסכנה שיש בנסיעה ברכב גדול.