מטבחי יוקרה

מאמר זה פורסם ע"י elichairubin, בקטגוריה מוצרים, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +

חלמתי על קניית בית מאז שאני זוכרת את עצמי, ורק אחרי יותר מעשר שנים של עבודה החלטתי שאני מספיק מבוססת כלכלית כדי להרשות לעצמי לקחת משכנתא ל25 השנים הקרובות. אחרי שמצאתי את בית חלומותיי, ורגע לפני שחתמתי על החוזה, נעמדתי שעות באזור המטבח, ודמיינתי מה אני הולכת לעשות שם. היה לי ברור שאת המטבח הנוכחי אין לי כל כוונה להשאיר, וכי אחד הדברים הראשונים שאני הולכת להכניס לבית החדש שלי, הוא את אחת הדוגמאות של מטבחי יוקרה שתמיד אני רואה במזגנים השונים של עיצוב. המחשבה העיקרית שלי באותם ימים הייתה כי מטבח יוקרה לבית, אחרי שעבדתי כל כך הרבה שנים כדי לקנות בית, הוא חובה בעיני, ואין לי כל כוונה לוותר עליו.

חיפוש אחר מטבחי יוקרה

כבר ביום שחתמתי על חוזה קניית הבית הלכתי למספר חנויות שעוסקות בתחום של מטבחי יוקרה והתחלתי לבדוק מה יכול להתאים לי. אני יודעת שיש אנשים שחושבים שמטבח הוא סך הכול מקום בבית שעושים בו חביתה, אך עבורי לא כך הדברים. אני מאוד אוהבת להיות במטבח, וחשוב לי שהוא יהיה נקי ונוח, וכמו כן, אם אני יכולה להרשות לעצמי מטבח יוקרה, מה טוב. האמת היא שכאשר התחלתי להתעניין בתחום של מטבחי היוקרה, כלל לא היה לי מושג שמדובר, למעשה, על עולם כל כך עשיר באופציות. יש בימינו כל כך הרבה מטבחים יוקרתיים, שממש קשה לבחור בין כולם, כך שלמזלי מה שעצר אותי והגביל אותי מעט, הייתה מסגרת האשראי שלי.

מטבחים מחו'ל

באחת החנויות שבהם ראיתי מטבחי יוקרה מסוגים שונים, לקחה אותי בעלת החנות לאגף מיוחד, שנקרא 'אגף המגף', וכבר מהשם, עוד לפני שהתקרבתי, ידעתי שאני הולכת לעמוד בפני פיתוי גדול. האגף המיוחד הזה היה מוקדש למטבחי יוקרה שיובאו במיוחד מאיטליה עבור לקוחות ספציפיים, וקשה לתאר עד כמה ליבי דפק מהר כשעמדתי באגף זה. זה נכון שהאיטלקים ידועים גם בתור אנשים שאוהבים לעבוד מעט, אך מה שהם עושים, הם עושים כל כך טוב! מטבחי היוקרה המיובאים מאיטליה היו כל כך יפים בעיני, עד שכמעט שכחתי לשאול את המחיר לפני שהזמתי. בסופו של דבר החלטתי לשאול כמה עולים מטבחי יוקרה האלה, והבנתי שמוטב לי להישאר עם תוצרת הארץ המופלאה שלנו. כיום יש לי מטבח יוקרתי בבית, כולו מתוצרת ישראלית, והוא משרה עלי אווירה נעימה במטבח ובבית כולו.