מספרה לכלבים

מאמר זה פורסם ע"י elichairubin, בקטגוריה עסקים ושירותים, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +

מספרה לכלבים

ישנה חשיבות עצומה לטיפוח חיית המחמד שלכם. חיות מחמד שאינן מתנקות עצמאית כמו חתולים, נוטות להדיף ריח רע, שידבק בבית. גם אי גזיזת ציפורניים לכלבים עשויה לגרום להם נזק, כאשר הציפורניים יכולות להישבר בצורה מסוכנת או להיתלש. יתרה על כן, בעונת הקיץ, כלבים, בעלי שיער ארוך סובלים במיוחד מהחום, ויש לספר אותם על מנת למנוע מהם להגיע למצבים העלולים לגרום נזק, כגון התייבשות.

מספרה לכלבים - כל הטיפולים מרוכזים במקום אחד.

מספרה לכלבים , תציע לחיית המחמד שלכם, תספורת מקצועית, מקלחת מפנקת, טיפוח וגזיזת ציפורניים, הנעשים על ידי אנשי מקצוע באווירה נעימה, כאשר הכלבים מקבלים פינוקים וחטיפים במהלך היום. לגזעים מסוימים של כלבים, ישנן צורות תספורת שונות, ואנשי המקצוע במספרה לכלבים, מתמחים בגזירת השיער של הכלב לפי תספורת המתאימה לגזע שלכם. גם אם הכלב שלכם אינו זקוק לתספורת, אלא רק לטיפוח ומקלחת, במספרה, יחפפו את פרוותו, יעשו לו במידת הצורך טיפוח נגד מזיקים ויחזירו אותו אליכם, מדיף ריח בושם קליל, רענן ושמח.

מספרה לכלבים ניידת - טיפוח שמגיע עד אליכם.

במידה ואתם מתקשים להביא את הכלב למספרה לכלבים, או שהנכם בעלים גאים של כלב גדול במיוחד, שבלתי אפשרי להכניסו למכונית שלכם, קיימים היום שירותי מספרה לכלבים ניידת, שבהם תגיע ניידת שירות, המצוידת באמבטיה, ציוד מקיף לתספורת לכלב, ואיש מקצוע המתמחה בטיפוח כלבים, עד לפתח ביתכם, וכל מה שתצטרכו, זה להוריד את כלבכם למטה אל ניידת השירות, לכמה שעות של טיפוח. השימוש בשירותי מספרה לכלבים ניידת, חוסכת מכם את הנסיעה למספרת הכלבים השכונתית, ובמידה וכלבכם רגיש לנסיעות במכונית, או שאינו נינוח בנסיעות למרחקים קצרים כארוכים, הרי ששירותי מספרה לכלבים ניידת, הינם הפיתרון האידיאלי עבורכם ועבור חיית המחמד שלכם.

טיפוח חיית המחמד שלכם - חשוב בשבילכם

שמירה על היגיינה וניקיון, כחלק מהטיפול השוטף בחיית המחמד שלכם, הינו הכרחי גם לכם וגם להם. כלב מטופח, הינו כלב הנקי מקרציות ופשפשים, שעלולים להיות לא נעימים בלשון המעטה, כאשר הכלב מתגורר בבית. כלבים שמסופרים לאורך עונות האביב והקיץ, לא יסבלו מהתייבשות ומהחום הכבד שמאפיין את האקלים הישראלי, ויוכלו לעבור את הקיץ בקלות יתרה, התספורת, תחסוך מכם התמודדות עם תופעות נשירה כבדה, וניקוי תמידי של הבית מהשערות הנושרות, ותקבלו בתמורה, כלב נקי ומאושר, שיכול להתרוצץ בבית בחופשיות.