קונה ירושות ועזרתו החשובה למשפחות השכולות

מאמר זה פורסם ע"י yossi1010, בקטגוריה שונות, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +

אנשים רבים מתייחסים לחפצים בצורה שונה. יש כאלה שלא ירצו לגעת כלל בדירתו של האדם הנפטר על מנת לחסוך כאב לב, בעוד אחרים יעדיפו לפתור את הבעיה עם הירושה כמה שיותר מהר ולהמשיך הלאה בחייהם. בדיוק למצבים כאלה דרושים שירותיו של קונה ירושות. קונה ירושות זה אדם המאפשר למשפחה לא להתעסק בנושאים כואבים ובלתי נעימים של חיטוט בדירה של הנפטר, מיון החפצים וברירה של אילו חפצים לקחת, אילו להשאיר. כמו כן, גם תהליך המכירה של החפצים עלול להיות כואב מאוד, גם אם חשוב וחיובי.

האם שירות קונה ירושות מנצל את מצבן הנפשי הרעוע של משפחות שכולות?

יש שיגידו שכל השירותים המוצעים לאנשים הנמצאים בתקופת אבל הינם לא הוגנים ועושים כסף על חשבון כאבן של משפחות אלה. אך האמת היא ששירותים אלה אלך ורק עושים טובה למשפחות שמחפשות את הדרך להמשיך בחייהם כמה שיותר מהר לאחר פטירתו של קרוב המשפחה שלהן. האם יש פסול בכך, שאנשים רוצים פשוט ליזכור את הקרובים שלהם מבלי להתעסק בכל השגרה המייגעת והמייאשת שמסביב? בנוסף, קונה ירושות הינו בעל הרבה יותר קשרים שונים שיאפשרו לבצע את המכירה של כל החפצים וסידור מהיר ויעיל של דירתו או ביתו של הנפטר.

האפשרויות הגדולות שנגלות בזכות קונה ירושות

קונה ירושות יכול לא רק להקל מאוד על המשפחות השכולות, אלא גם להעניק את האפשרות לשימוש הכי טוב והכי הולם עבור החפצים של האדם שנפטר. קונה ירושות שמבצע את עבודתו בצורה טובה יתרום רבות לתהליך הפרידה מהנפטר, זאת בזכות היחס העדין והנדיב שלו לכל המתרחש. למעשה, התנהגות אתית והוגנת של קונה ירושות היא שהופכת שירות זה לחשוב ולגיטימי במיוחד, מאפשרת לו לתרום ולעזור לכל משפחה שאיבדה אדם קרוב להתאושש כמה שיותר מהר ולחזור לחיי שגרה רגילים ובריאים. קונה ירושות איכותי זה סיוע אמיתית למשפחה המצויה במצוקה ובאבל.