עורך דין מסחרי

מאמר זה פורסם ע"י elichairubin, בקטגוריה עסקים ושירותים, בתאריך .

מאמר זה מדורג 5 כוכבים

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר שתף בגול +

מי שסחר אי פעם במניות בוודאי מכיר את החשיבות של עורך דין מסחרי בכל הנוגע לסוגיות משפטיות הקשורות למיסוי על רווחי הון. בגלל החוק המחייב להפריש מס על חשבון הרווחים ממסחר במניות וניירות ערך, מומלץ מאוד להצטייד בשירותיו של עורך דין מסחרי על מנת להפחית כמה שיותר את נטל המס. החוק מורכב מהמון סעיפים טכניים בעיקרם שרק עורך דין מסחרי באמת ובתמים מבין את המשמעויות האמיתיות שלהם. עורך דין מסחרי
למעשה מתפקד כמו רואה החשבון עבור הלקוחות שלו. בכוחו של עורך דין מסחרי לבנות תכנית מס אגרסיבית שתמקסם את הרווחים ותצמצם את גובה המיסים שיש לשלם על הרווחים מן המסחר בניירות הערך. ברוב המקרים עורך דין מסחרי מחזיק גם בהשכלה בתחום המימון והחשבונאות כך שהוא בקיא למדי בתקנות המס הרלוונטיות.


עורך דין מסחרי אינטראקטיבי


כיום יש את כל התחום של מסחר במניות באמצעות האינטרנט. מדובר על תחום מאוד חדש במושגים של משפט ולכן כדאי להיעזר בשירותיו של עורך דין מסחרי על מנת להבטיח מסחר תקין וחוקי. עורך דין מסחרי יכול למצוא את הנתיבים המשפטיים שייעלו וימקסמו את יכולות המסחר בניירות ערך באמצעות הרשת. כל התחום של מסחר בבורסה באמצעות האינטרנט מלא במקרים שהם על גבול הרצת המניות ולכן חשוב להיוועץ עם עורך דין מסחרי על מנת להיות בטוחים כי אינכם עוברים בלא יודעין על החוק. עורך דין מסחרי יכול גם לייצג אתכם במידה ואתם נחשדים בהרצת מניות שכן החוק מאוד כללי ולא מפורט דיו בכל הקשו למסחר דרך האינטרנט. בכלל כל מ שמתעסק עם מניות ואגרות חוב מומלץ לו להצטייד ברואה חשבון מצד אחד ומן הצד השני בשירותיו של עורך דין מסחרי.


עורך דין מסחרי וכלכלי


התחום של עבירות צווארון לבן הוא אזור המחיה של כל עורך דין מסחרי. ישנם הרבה אווירות שמקורם בטעויות של תום לב ברישום ודיווח. באותם מקרים עורך דין מסחרי יכול לחלץ אתכם מן הברוך ביעילות ובמהירות. עצם העובדה שמול גורמי החוק מתייצב עורך דין מסחרי כבר מעניק לכם נקודות זכות ומקרר את תאבונם של כרישי התביעה. עורך דין מסחרי גם יכול לייצג אתכם אל מול גורמים כגון הבנקים, רשות ניירות ערך ובתי ההשקעות השונים. כל עורך דין מסחרי מפתח ומטפח קשרים עם כל אותם שחקנים מרכזיים בשוק ההון כך שבאמצעותו קל יותר להסדיר מחלוקות ולהגיע להבנות.